Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megkerhetem a tanarom, hogy...

Megkerhetem a tanarom, hogy segitsen szakdoli temat talalni?

Figyelt kérdés

... vagy csak kesz temaval lehet ele allni? Jogi karon vagyok. Van egy orszag, amelynek a jogrendszeret szerintem erdekes lenne osszehasonlitani a magyareval, es az adott nyelvet is tanulom mar jo ideje, ami a segitsegemre lenne a munka soran, de ugy erzem, csak a tanar tudhatja a legjobban, hogy milyen konkret kerdest lenne erdemes korul jarni ezzel kapcsolatban.


Ez igy rendben lenne, ha ezzel keresnem meg?


2016. aug. 6. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze , ez így korrekt csak azt gondold még át hogy két állam teljes jogrendszerét összehasonlítani nem egy könyv terjedelmét igényelné , próbálj valami konkrét jogi kérdést körüljárni hogy ahhoz hogyan viszonyulnak egyes országok , ezt találd ki hogy téged mi érdekel és úgy menj a tanár elé kérdezősködni !
2016. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, de pont ebben kernem az o segitseget. :) megprobalok utana olvasni, de a tananyagunkban sem volt semmi 5 mondaton kivul errol az orszagrol. A tanar viszont valamelyik eloadason egyszer felsohajtott, hogy de jo lenne, ha valakit ez az orszag is erdekelne... szoval esetleg elnezobb lenne velem, ha megtudna, hogy nincs konkret otletem. :D
2016. aug. 6. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Én ugyan konkrét elképzeléssel (bár az elég tág volt) mentem hozzá és ő adott tippeket, hogy miből lehetne jó anyag. Úgyhogy nyugodtan kérj segítséget.
2016. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :))
2016. aug. 6. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!