Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkérhetem a védőnőt, h ne...

Megkérhetem a védőnőt, h ne ébresszük fel a babát?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hetes, hasfájós, nehéz napjaink vannak, sokszor alig alszik napközben. Legutóbb is reggel óta ébren volt 2 körül aludt el, amikor jött a védőnő és fel kellett ébreszteni, vetkőztetni. Hetente jár, megkérhetem, h ne kelljen felébreszteni a kicsit ha esetleg alszik? Megnézhetné persze. Egyébként kedves, normális nő, csak lehet h kötelező neki is a dolog.
2016. júl. 3. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Az mi védőnőnk sose ébreszti fel a babát. Legutóbb is úgy jött, hogy aludt a baba. Emlékszem amikor 5 hetes volt dél körül el tudtam végre altatni (hasfájós volt ő is) és pont jött a védőnő de nem keltette fel.

Nyugi, 6 hetes kor után már nem megy hetente. :)

2016. júl. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mi gyerekünk ugyan jó alvó, és nem hasfájós, de az egyik védőnőnk csak akkor ébresztette, ha státuszvizsgálatot jött csinálni. Mivel jó alvó, engedtem neki.


Az új védőnő sose ébreszti fel, rá se néz a gyerekre, csak velem beszélget, ha ébren van, ha nincs a gyerek, ő már csak havonta jön...

2016. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

A védönö nem hatóság, és neked nem kell szótfogadni neki.


Ha gyerek alszik, akkor megmondod, hogy nem zavarod meg az álmát és kész.

A védönö vagy megvárja, amíg felébred a gyerek, vagy megnézi máskor.

2016. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm, mert már ezen izgulok, h mi lesz ha alszik. Nem tudom, h meddig jön hetente, szerintem most már elég lenne ha havonta találkoznánk
2016. júl. 3. 07:54
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

6 hetes koràig jött hetente a védőnő, utàna havonta jàr vagy mi visszük státuszvizsgálatra. Ha aludt, soha nem ébresztette fel, csak megnézte.

Nyugodtan mondhatod Neki, hogy ne ébressze fel, főleg hogy alig alszik.

2016. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Védőnő vagyok, és ha alszik a baba eszembe se jut felébreszteni. egyedül abban az esetben, ha még nincs hat hetes, és az anyuka mondja hogy nyugodtan, de lassan kelnie kell. Azért se szeretem ébreszteni, mert akkor nyűgösek, és nem produkálják azokat az elemi reflexeket amiket meg kellene figyelnem.
2016. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtabb vagyok, köszönöm.
2016. júl. 3. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, hogy akkor aludt amikor jött. Rákukkantott, megkérdezte, hogy hogy van a baba és el is ment. Babu egészet végigaludta.
2016. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!