Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elhíreszteljem, hogy fent van...

Elhíreszteljem, hogy fent van egy szexpartner kereső oldalon?

Figyelt kérdés

A gimiben volt egy csaj aki mindig szivatott (pasi létemre). A tanár mégis mellém ültette, mert akkor garantált volt, hogy nem beszélget. Kész szenvedés volt. A személyiségét leszámítva elég jó nő volt. Már vége a giminek 8 éve. Most egy szexpartner kereső oldalt böngészgettem, mivel pár kollégával üzleti útra megyünk, és szeretnénk jól eltölteni az időt. Láss csodát, ráakadtam arra a lányra, aki tönkre tette a gimis éveimet. Az arca kivan takarva, de 100%, hogy Ő mivel alaposan szemügyre vettem anno, és van egy pici anyajegy a háta vége és a feneke kezdete között, és a képen is ott van.

Most aközött vacilálok, hogy elhíreszteljem a faluban, ahol laknak a szülei, testvérei, hogy prosti lett? Erről még nem hallottam, szóval tuti titokban van tartva. A város is ahol rátaláltam, 250km-re van innen.

Vagy lépjek túl ezen az egészen, és ne foglalkozzak vele?

Esetleg egy plusz bónusz.. hívjam fel? :D Gimiben pufók voltam, azóta rengeteget változtam. :) Anno is attól függetlenül, hogy gyűlöltem simán lefeküdtem volna vele.

Szerintetek? :)



#szex #gimnázium #nem szex kategória #emberek véleményére vagyok kíváncsi!
2016. aug. 9. 19:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
41%
Dugd meg. Ezután pedig híreszteld el h egy lúvnya.
2016. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%

Én megdugnám a helyedben, azonban a híresztelést kihagynám :D Elég bünti lesz neki az, hogy tudatosul benne a tény, hogy az dugja akit szivatott. Emellett elkell vállalnia vagy, mindenki megtudja, hogy mi lett belőle.

Azt hiszem ezt nevezik karmának. Azonban ha Te is kicseszel vele, ki tudja.. lehet rád is visszaüt, ezért maradnék a szexnél :)

2016. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel :D szerintem ne hireszteld amig nincs okod mert ami megtortent az megtortent ez van . Ha most nem csinál olyat ami nem fontos vagy vmi haggyad. De azért hívd fel h tudja mi a helyzet xD
2016. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Te, honnan tudod milyen anyajegy van a fenekénél?? Kicsit kamuszagú ez a kérdés.
2016. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
19:27-es, szövegértelmezés! "háta VÉGE és a feneke KEZDETE KÖZÖT" tehát a derekán kb. 8 éve még elég divatos volt a csípőfarmer meg top meg hasonló vackok, szóval nem értem a problémád
2016. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#4-es az 5-ös rávezetett a lényegre. Mint írtam mellette ültem évekig. S nem vagyok olyan öreg, hogy akkoriban ne lett volna divat a toppok, olyan farmerok amiből ha picit előre hajoltál rendesen kilátszódott a fehérnemű. Amúgy is roppant kihívóan öltözködött.

Azt is írtam, hogy bejött a lány. Magyarul sokat nézegettem az unalmas perceimben. :D Volt időm feltérképezni, 1.000.000 nő közül is kiszúrom elsőre. :)

2016. aug. 9. 19:43
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy hireszteld el. Remélem rádküld egy kétajtos szekrényt, hogy helyre billentsen. Megérdemled már a gondolatért is.
2016. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Mint említettem sokat változtam. :D Azóta én lettem a kétajtós szekrény!

Szóval nem igazán félek attól, hogy mit csinálna, ha véletlen kiderülne, hogy tőlem jött az infó. Ennek ellenére nem vagyok hülye, elég egy hamis fb, amivel bejelölöm a faluja legnagyobb pletykafészkeit, küldök neki egy linket a csaj profiljáról, és már holnap azon rágcsál mindenki. :)

2016. aug. 9. 19:49
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
azért a helyedben azon is elgondolkodnék, hogy miért van szükséged k urvára a kikapcsolódáshoz... :)
2016. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért függ attól is, hogy mit értesz te szívatáson. Mert ha mondjuk azért rágtál be rá, mert neked bejött, de ő nem úgy viszonyult hozzád, akkor túl kéne már tenned magad rajta. Ha tényleg annyira bunkó és gonosz is volt veled, szerintem akkor se híreszteld el róla. Nem szép dolog a bosszú, ráadásul akkoriban még csak gyerekek voltatok. Fölösleges ezen pattognod még mindig. Amúgy meg ha felhívod, hogy lefeküdj vele, akkor te sem leszel sokkal különb nála. Nem kell neki veled szemben szégyenkeznie, hiszen te ugyanazon a szexpartner-kereső oldalon találtál rá.
2016. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!