Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elhíreszteljem, hogy fent van...

Elhíreszteljem, hogy fent van egy szexpartner kereső oldalon?

Figyelt kérdés

A gimiben volt egy csaj aki mindig szivatott (pasi létemre). A tanár mégis mellém ültette, mert akkor garantált volt, hogy nem beszélget. Kész szenvedés volt. A személyiségét leszámítva elég jó nő volt. Már vége a giminek 8 éve. Most egy szexpartner kereső oldalt böngészgettem, mivel pár kollégával üzleti útra megyünk, és szeretnénk jól eltölteni az időt. Láss csodát, ráakadtam arra a lányra, aki tönkre tette a gimis éveimet. Az arca kivan takarva, de 100%, hogy Ő mivel alaposan szemügyre vettem anno, és van egy pici anyajegy a háta vége és a feneke kezdete között, és a képen is ott van.

Most aközött vacilálok, hogy elhíreszteljem a faluban, ahol laknak a szülei, testvérei, hogy prosti lett? Erről még nem hallottam, szóval tuti titokban van tartva. A város is ahol rátaláltam, 250km-re van innen.

Vagy lépjek túl ezen az egészen, és ne foglalkozzak vele?

Esetleg egy plusz bónusz.. hívjam fel? :D Gimiben pufók voltam, azóta rengeteget változtam. :) Anno is attól függetlenül, hogy gyűlöltem simán lefeküdtem volna vele.

Szerintetek? :)



#szex #gimnázium #nem szex kategória #emberek véleményére vagyok kíváncsi!
2016. aug. 9. 19:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő a hozzád hasonló lúzerek miatt lehet qrva.


Ha nem lenne rá igény... hát nem tudom, szerintem gázabb az az ember, aki agyonbaszott qrvákat dug.

2016. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Azért van szükségünk lányokra, mert nincs aktuális partnerünk. Emellett napközben eléggé lefognak szívni a tárgyalások, előadások. Este nem lehet vad bulit csapni, mert másnap újra a maximumot kell nyújtani. Ezért este egy-két óra, eléggé kellemesen hatna ránk. Emellett egyfajta ilyen rituálé ez nálunk.

Hárman megyünk, mindig ezt csináljuk. Remek csapatépítő dolog.


Mint írtam a gimiben pufók voltam. Roppant visszafogott, és a tipikus mindenki szivatja forma. Még a szemébe sem mertem nézni közvetlenül, nemhogy szerelmet vallani neki, és ostromolni az érzéseimmel.

Ezek az érzések amúgy is kimerültek a "szex" vágyban. Tini voltam, tomboltak a hormonok, és Ő volt az osztály legjobb nője. Sminkelte magát, kirívóan öltözködött.

Szóval teljesen normálisan viselkedtem vele, Ő szivatott csak. Simán heccből.


Hozzám hasonló lúzer miatt lett örömlány? :D

Komolyan nem értelek.. saját maga miatt lett olyan amilyen. Nem érdekelte a jövője már akkor sem. 0/24-ben bulizgatott, falta a pasikat. Engem szivatott a suliban. Gondolom mégis vágyott arra az életszínvonalra amit csak sok tanulással tudsz elérni ha a szabályos utat választod.

Én tanultam, ezért nekem most jó. Ő meg dug, hogy neki is jó legyen. Ebben az én szerepem kereken 0%.

Még Ő szivatott, hogy is lehettem volna rá hatással. :D Arra voltam jó, hogy ne unatkozzona suliban.

2016. aug. 9. 20:04
 13/41 anonim ***** válasza:
56%
Én nem híresztelném el, hanem valahogy tudtára adnám, hogy tudom (hogy lefekszel-e vele, rád bízom), és úgy intézném, hogy azon őrlődjön, hogy vajon elmondom-e mindenkinek. Egyik filmben volt egyszer iylen jelent, hogy egy pasi kiszúrt a csajával, az pedig cserébe bement a házába, és nem felforgatta a dolgait, hanem a pasi számára legfontosabb dolgokat arrébb tette, átforgatta stb., hogy a pasi, mikor hazajön aggódjon, hogy vajon mit csinált velük. Nekem tetszett.
2016. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
De az jogos válasz, hogy nem tudjuk, mit tett veled. Ha csak te gondolod, hogy ő gonosz, mert nem akart veled barátkozni, de nem csúfolt soha vagy iylemsi, az más dolog.
2016. aug. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%

A te döntésed kérdező. Volt olyan szemét veled, hogy ezt megérdemelje? ha igen, akkor nyugodtan híreszteld el. Ha nem,akkor ne. A te döntésed.


Viszont akár be is linkelhetnéd a csajt. Mit szólsz hozzá?

2016. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
4%

Ember. Rohadt jó helyzetben vagy.

Én először felhívnám, megzsarolnám valamivel, és ha nem jó a zsarolás akkor széthíresztelném. Légyszi írj üzenetet hogy mit fogsz csinálni :D

2016. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy miattad lett, hanem hogy a hozzád hasonló lúzereknek van igényük qrvákra. Amire nincs kereslet, arra kínálat sincs.


A világ egyik leggusztustalanabb dolga, amikor valakit lenézel, utálod, "de azért megbaasztam volna". Az önbecsülésed hol van? Nemhogy nem férfi, nem ember az ilyen.


Mondjuk hiába beszélek, a prostis színvonal megvan. Hát, ennyire futotta.

2016. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Mire gondoltál zsarolás alatt? :D


Értem, szóval a lúzerek kur/váznak. :D Ugye tudod, hogy a legősibb szakma a kur-va?

Alapból szerintem nincs azzal probléma ha valakinek van egy igénye, a másiknak is van igénye, és ez az igény áradat találkozik, és kielégül. A lány vágyik egy jó életre, a pasi meg arra, hogy kielégüljön, levezesse a feszültséget, relaxáljon egyet. Mindkettő teljesül.

Nem a Te pénzeden megy ez az egész. :)


Utáltam, de a tényen nem változtat, hogy a külseje jó. :) Attól, hogy nem lehet soha ferrarid, vagy szarrá szivatott 1 x márkájú autó, attól tarthatod szépnek.

Fura de külön tudom választani ezt a kettőt.


Hogy mire futotta? :D Megvagyok elégedve az életemmel. Sikerült a dagi, visszahúzódó gyerekből olyanná válni akinek vannak barátai, nyitott személyiség, jó élete van, jó keresettel, emellett úgy nézek ki már, amire mindig is vágytam régen.

Persze azt is megértem, hogy Te konzervatív személyiség vagy. :) Mindig lesznek ilyenek, és voltak is. :)

2016. aug. 9. 22:39
 19/41 anonim ***** válasza:
77%

Persze, persze... Ugyanaz a dagadt, senki disznó vagy, egyébként nem érdekelne a csaj.


És igen, mindenféle ember kell, például hozzád hasonló hulladékemberek, akiknek zéró önbecsülésük van.


Még egy barátnőt se tudsz összekaparni.

2016. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez mind szép és jó, de arra valahogy még mindig nem sikerült kitérned, hogy te mit is értesz "szivatás" alatt... Szerintem egyszerűen csak az a bajod, hogy nem kaphattad meg soha, mert nem úgy viszonyult hozzád - mint már írtam - , ahogy azt te szeretted volna, hanem csak egy osztálytárs voltál számára, akivel néha szóba elegyedett, neked meg akárhányszor hozzád szólt, felcsillant a remény, hogy hátha mégis lehet valami. Valahogy így tudom elképzelni a szitut, csak ezt nem épp szivatásnak nevezném. Aztán ha nem így volt, akkor most már tényleg leírhatnád, hogy mi is tudjuk...
2016. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!