Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik szexpartner kereső oldalakról válogattok? Hova érdemes regisztrálni? 23/F

Figyelt kérdés

Meguntam a randikat, prostizni nem fogok. Hátha így könnyebb szexpartnert találni.


23/F



2016. júl. 3. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Öhm, a lányoknak nincs rá szükségük, mert még ha kicsit randa, kicsit molett, akkor is 100x gyorsabban bepasiznak, mint te becsajozol.
2016. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy éjszakásra... Majd kiteszik a szűrét, ha megismerik.
2016. júl. 3. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehova, ha szexelni akarok es mar nagyon kívánom akkor elmegyek bulizni, ilyen egyszerű :)
2016. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a bulis ribik érdekelnek, hanem a visszafogottabb, otthonülős lányok.
2016. júl. 3. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
A legtöbb nő olyan, mint egy kutyaidomár. Füttyent egyet, és megindulnak felé az ebek. :D
2016. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Bár akkor én inkább macska vagyok. Megyek ha akarok.
2016. júl. 3. 19:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Most úgy mondod, mintha különbek lennének az otthonülős ribik xd
2016. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kitudja... Bár nem biztos hogy ribi...
2016. júl. 3. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokan a tindert és badoot használják erre a célra. Én nem csak szexre hajtok, szóval nem tudom mennyire válik be, rajtad is múlik nyilván. De az ottani pasiktól sokszor hallottam, hogy mennyi riherongy van. 22/L
2016. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Badoo szerinten szar. Tindert még nem haználtam. Köszi a választ. Most csak szexet keresek. Beleuntam a rendes lányok felkutatásában. Már abban is kételkedem hogy van még olyan.
2016. júl. 3. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!