Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kezdjem a gimis eveket?

Hogy kezdjem a gimis eveket?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnaziumba es elegge felek, hogy nem tudok beilleszkedni, kikozositenek, vagy valami nem ugy tortenik ahogy szeretnem... Ha van egy osszeszokott kozosseg, amkor mar feltudok oldodni, de ismeretlenekkel nem igazan... Nem tudom hogy hogy kene kezdeni... Nem vagyok sem nyomulos, nem olyan vagyok mint a tobbiek... Tudnatok barmilyen tanancsot adni? :) mirol beszelgessunk, higyan kozeledjek felejuk es eloszor kik fele?


14/L


2016. aug. 10. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki szimpatikus, odamész és kérdezel róla. Merre lakik, hova járt ezelőtt, milyen hobbija van. És majd felmerül valami téma :) lehet nem az első emberrel, de egyszercsak
2016. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sulis témákról beszélgess az osztálytársaiddal, ha a többiek elmennek valahova és téged is meghívnak lehetőleg fogadd el.
2016. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legyél őszinte és nyitott. Legyél önmagad. Nem szabad megjátszani magad azért, hogy kedveljenek, mert annak mindig fájdalom a vége. Nem szabad nyomulni, az visszataszító, de legyél megközelíthető. És ne legyél görcsös, aki mindenáron barátokat akar, hanem vedd lazán. Lesz 4 évetek megismerkedni, addig úgyis párszor átrendeződnek a baráti csoportok.
2016. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!