Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? (Többi lent)

Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Négy gyerek az osztályból állandóan azzal csúfol hogy homszexuális vagyok (pedig ez nem igaz) most megyek 10.be és már gyomoridegem van

Mit tehetnék?

16/F



2016. aug. 12. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Told meg az egyik csinos tanárnőt.
2016. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hs páwa vagy, hidd el van okuk rá. 16/L
2016. aug. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok páwa
2016. aug. 12. 17:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a vicc h a páwák basztatnak...
2016. aug. 12. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor ők a homokosok, kisgyerek szintjén vannak, de kanosak, és nyomulnának rád.

Ne foglalkozz Velük, semmit érő, elkényeztetett banda, tipikus elcseszett generációs hulladékok.

2016. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tessék kérdező, itt is van, mit mondjál nekik.


"Semmit érő, elkényeztetett banda vagytok, tipikus elcseszett generációs hulladékok. Nem vagyok meleg, de ha én nem szólok be neked azért, mert te az vagy, akkor te miért szólsz be nekem?"


Ezt így szépen elmondod nekik. Amúgy nekem nem szokott bajom lenni velük. A keménycsávókkal viszont annál többet. Homoszexuális... Még ha engem csak azzal csúfoltak volna. A pofájukba röhögne az ember. Sajnos vannak helyek, ahol ennél durvább dolgok történnek. Ha nem áll ki magáért az ember, akkor azért csinálják. Ha kiáll, akkor meg megverik. Nem értem a logikájukat, most akkor álljon ki magáért vagy sem? Na mindegy.

2016. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, te legyél velük továbbra is kedves. Legyél mindenkivel kedves. Látod milyen rossz, ha csúfolnak, bántanak. Te ilyet sohase tegyél másokkal.
2016. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Hs páwa vagy, hidd el van okuk rá. 16/L"


Nincs rá okuk. Attól, hogy valaki melegnek néz ki, egyáltalán nem biztos, hogy az. Itt van példának rögtön a kérdező esete.

Másodszor pedig attól, hogy valaki meleg, egyáltalán nem kell kicsúfolni. Igen, meleg, na és? Szabad annak lenni. Ja igen, téged zavar. Ja. És akkor? Engem is sok miden zavar. Pl. a volt osztályomban a legnagyobb homofóbok viselkedése sokkal nagyobb kárt csinált, min az összes homokosé együttvéve. Nem értem akkor, hogy ezek a társadalom rákos sejtjei, akik a gonosz rosszindulatú viselkedésükkel bomlasztják a társadalmat, mi a francnak szidják a melegeket. SEMMI! Semmi joguk! Aki az órákat végigpofázza, a tanárokat tanítani nem hagyja (amúgy se mindegyik tud, de így még jobban elcseszi az egészet), és tönkreteszi olyan osztálytársai életét, akik egy rossz szót nem mondtak rá, az mi a p*csnak szid bárkit is? Főleg olyas valakiket, akik nem hátráltatják a társadalmat, a tanórákat, amikor ők meg igen?

2016. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentds az osztályfőnöknek, igazgatónak, ha nem foglalkoznak vele, akkor pedig a KLIKnek. Egyik napról a másikra meg fog szűnni a zaklatás :)
2016. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 15. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!