Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Borzasztóan...

Mit tegyek? Borzasztóan sajnálom a lányomat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kislányom most nyolcadikos, és harmadikos kora óta minden nap sírva jön haza az iskolából, mert szekálja egy lány.

A férjem Romániában élt, ezért a lány c*gánynak hívja a lányomat. Mindig mindenkit a lányom (Nevezzük most Rékának)ellen próbál fordítani, de Réka nem mer neki visszaszólni, mert annak a kis p***ának az anyja egy tanárnő, aki csak azért is mindig rossz jegyet ad Rékának.

Komolyan mondom, ha ez így megy tovább, egyszer nem tudok majd uralkodni magamon, bemegyek, és a hajánál fogva dobom bele a Dunába azt a kis p***át.



2016. aug. 15. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

És az elmúlt 5 évben nem tettél semmit?

Már régen szólni kellett volna az osztályfönöknek, igazgatónak, illetve átiratni más iskolába, ha nem javítanaka a helyzeten.

2016. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd meg. Jelentsd fel a tanárnőt a az igazgatónál, a KLIKnél, mert ő irányítja a lányod zaklatását. Részletesen írd le azt hogy hogyan kapott rossz jegyeket és miket mond a lánya Rékáról.
2016. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az igazgatóval.
2016. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Vállalhatjátok a herce-hurcát, amit a 2-es írt, de nem lehet garantálni, hogy mennyire nyalta be magát a tanárnő a feleteseknek és így befolyásolhatja a történéseket...



Miért nem váltottatok sulit? Nincs a közelben vagy mi? Az 5 ÉV alatt bementél egyáltalán az igazgatóhóz, vagy a tanárnőhöz és a lányához beszélni?

2016. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Csak szerintem vicces, amikor a gyerek szülőnek akarja kiadni magát neten?:D
2016. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
A zaklatók a nyilvánosságtól félnek a legjobban, nem lesz semmi "hercehurca", abba fogják hagyni. A KLIK pedig nagyon komolyan veszi a zaklatást, a bullyingot, az igazgató pedig az állásával játszik, ha figyelmen kívül hadja a panaszodat. Végül ott van az ombudsman, akinél panaszt lehet tenni, ha még a KLIKnél is benyalta magát a kedves "pedagógus".
2016. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálatos, hogy egy tanárnőnek ilyen ocsmányul viselkedik a lánya, és így visszaél a helyzetével. Normális, mait ezek után érzel, én a helyedben nagyon elbeszélgetnék erről az adott lánnyal, és a lány szüleivel is.
2016. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mar reg at kellett volna iratni mashova, ha nem hasznal a szep szo. Orok eletere lelki nyomorek lesz szerencsetlen lany a te felelotlenseged miatt.
2016. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Ajj... Van egy rossz hírem: a gyereked sajnos csicska, akit lehet szekálni. Persze lehet "kisp**ázni", meg lehetne a gyerekedet úgy nevelni, hogy kiálljon maga mellett. Vagy elvinni másik iskolába. De te a gyakorin hőzöngsz. Ez is egy megoldás.. Más kérdés, hogy semmire nem mész vele.
2016. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valakinek nincs kedve visszaszólni, beszólni másoknak. Nem akar sem káromkodni, sem ordibálni, mert a folyamatos egymás bántása, a folyamatos egymásnak való beszólogatás nagyon lefárasztja az embert. Ezt így nem lehet sokáig úgy folytatni, hogy az illetőnek jó tanulmányi eredményei legyenek. Más miatt meg senki sem szeretne iskolát váltani, sem szenvedni. Lehet, hogy nem szól vissza, de ettől még másnak semmi joga beszólnia neki. Annak szólunk be, aki nekünk kárt okozott, bántott minket alaptalanul. Na, akkor van valamennyi értelme a beszólásnak, hiszen tulajdonképpen JOGOS a beszólás, pontosabban immár visszaszólás, vagy jogos reagálás.


De olyannak mégis miért szólnék be, aki nem ártott nekem? Elég sok szemét ember van, lehet válogatni, hogy kivel legyünk mi is szemetek, persze előtte meg kell ismernünk a másikat. De egy tök ártatlan embernek miért szólja be, miért bántsam, amikor engem ő egyszer sem bántott? Pl. tudod magadról, hogy X nem bántott téged, de Y igen. Akkor most csak azért, mert X nem szólt be neked, te csak azért is beszólsz neki, és bántod őt? De mi is a konkrét oka? Mi az oka egy ártatlan bántásának, Nem értem. Teljesen fölösleges. Ennek nincs értelme. Miért bántsak olyat, aki engem nem bántott? Viszont lehet, hogy más meg bántott engem, de annak meg már nem merek visszaszólni, ezért mellé állok. Ugyebár ez szokott lenni. Mi van, komolyan ennyire mazochista mindenki? Azért szólnak be másoknak, hogy azok is beszóljanak nekik? És ha az illető visszaszól? Akkor most ő is beszólt. Ez a a cél? Hogy beszóljanak? Hát, ahhoz nem kéne a másiknak beszólni. Aki azt akarja, hogy beszóljanak neki, az minek szólogat be a másiknak? Egyszerűen kérjen meg valakit. "Kérlek szólj be nekem! Azért bántok mást, hogy ők beszóljanak nekem, mert vágyom rá. Kérlek szólj be nekem, mert különben én fogok másnak beszólni."

2016. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!