Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a parom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a parom. Nagyon sajnalom. Hogyan engeszteljem ki? Nagyon szeretem ot csak borzasztoan felidegesitett.

Figyelt kérdés
Delutan osszevesztunk. Estefele bocsanatot kertem amiert csunyan beszeltem, de o ram se nezett. Mondogatta a hulyesegeit es nyomogatta a telefonjat, majd kozolte hogy erdekesebb emberekkel kene lennie. En nagyon duhis lettem, mert kedvesen mentem hozza es szivbol bocsanatot kertem, mondtam neki, hogy szeretem. Ezek utan elborult az agyam es elkuldtem.:( irogatott hogy lement a kocsmaba es milyen jol erzu magat. En csak egy senki vagyok es nem erdekli mi van velem. Hivtam, hogy bocsanatot kerjek es kertem, jojjon haza. Aztan irta, hogy valamit csinalt egy lannyal. Par perc mulva hazaert elegedett fejjel. Kerdeztem mit csinalt es azt mondogatta, hogy higyjem el nem akarok hozzaerni. Magyarul megcsalt. Ezt hajtogatta es a szememve rohogott en meg erre annyira kiakadtam, hogy felpofoztam. Total abban a hitben tartott, hogy megcsalt es ra is jatszott. :'( most nem szol hozzam es azt mondja nincs jovonk. Ezek utan barmit mondhatok, mar nem valtiztat semmin. De engem annyira kiakasztott.:'( hogy tehet ilyet, hogy bekamuzza a megcsalast? Raadasul tokeletes teste van, tiszta izom es az osszes csaj ramaszna egybol, ha nem tudnak, hogy en vagyok a felesege. Segitseg:(((( en nem akartam ot bantani nagyon ideges voltam. Nem hallgat meg. :( es imadom, o az igazi tudom. Annyira feltem,, hogy ezt tette es annyira megalazo volt. Egy vilag omlott ossze bennem aztan a pofon utan kozolte, hogy semmi nem is tortent... Es tudom mostmar, hogy tenyleg csak szorakozott es engem akart felduhiteni. Borzalmasan erzem magam, hogy megutottem.
2014. febr. 14. 22:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nektek ez az idilli, ideális párkapcsolat, én csak részvétet tudok nyilvánítani
2014. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Valentin napot! :D
2014. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni melyikőtök a szánalmasabb.

Jobb nektek külön.

2014. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 LeftBehind ***** válasza:
100%
Te nem vagy normális ha egy ilyen patkánnyal még tovább akarsz élni.
2014. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen... En is ki vagyok. Pedig ugy vartam haza...:( olyan jo terveim voltak mara.
2014. febr. 14. 22:12
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az igazi nem viselkedik igy, ahogy ti egymassal.
2014. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%

örülj,hogy nem kaptál egy tockost tőle,ha már olyan izmos álompasi...és persze nyilván ezért ő az igazi is.

szóval érezd is magad borzalmasan,mert szánalmas is vagy.

2014. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Cigányok vagytok?
2014. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Kinek akartál rosszat?:D Mert az nálad landolt.
2014. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

"olyan jo terveim voltak mara"


Tényleg? Szóval melyik pózban nem csináltátok még?

2014. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!