Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kihagyom a gólyatábort, de...

Kihagyom a gólyatábort, de másikba megyek, nem lenne gond így is?

Figyelt kérdés

Pannon egyetem ;

nem tudok gt-ba menni ( illetve annyira nem is kötött le) de kaptam levelet, hogy lesz koleszosoknak kopogtató tábor ami azért vigasztal. Ijesztgetnek, hogy kihagyom életem legnagyobb buliját, ismerkedés is elmarad, de próbálok bizakodó lenni, hogy ezzel talán annyira hátrányban nem leszek...?


2016. aug. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A kopogtató nem tudom mi, de az egyetemi élet megkezdéséhez pokoli hasznos a gólyatáborban megismersz jó pár embert, főleg felsőbbéveseket is, plusz szerzel pár barátot.

Sokkal kevésbé érzed magad elveszve az elején.

2016. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még életemben nem hallottam kopogtató táborról.
2016. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"A Kopogtató Tábor, egy hosszú évekre visszanyúló hagyomány a Pannon Egyetem kollégiumaiban, ahol az első éves gólyák, a beköltözés után megismerkedhetnek a hellyel, és leendő szobatársaikkal. Mire vége a tábornak, a hallgatók otthonosan mozogva, önbizalomtól duzzadva yetik bele magukat az egyetemi életbe."
2016. aug. 18. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiről se maradsz le, ha nem mész gólyatáborba. Ismerkedni később is tudsz, ha akarsz.
2016. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!