Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon furcsák, mit tegyünk?

Nagyon furcsák, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Szval az osztályunk beli fiúk olyan második félévben nagyon kedvesek lettek, piszkálódtak, de csak olyan viccesen, és év vége felé már olyan jóba voltunk hogy szívesebben lógtak a barátnőimmel és velem, mint a menőbb lányokkal ( úgy kel elképzelni hogy vannak a menő lányok a stréber lányok, és az én baráti köröm valahol a kettő között van, mert mi mindenkivel jóba vagyunk, és nem tanulunk sokat( de azér 5 vagyunk) de nem vagyunk menők)aztán jött a nyár és még a nyár közepe felé, tök normálisak voltak a Fiúk, egyik olyat is mondott amikor megkérdeztük hogy kivel szeretne keringőzni ( és csak az egyik barátnőm kérdezte meg, szval nem kelett feltétlen azt mondania hogy velünk) azt mondta hogy mi négyünkel a barátnőimmel, meg egy menő lánnyal ( akkor repestünk a boldogságtól) aztán most olyan bunkók lettek! Szerveztünk ilyen osztálytalálkozót, és egyenként mindenkitől megkérdeztük, hogy ráér e és hogy szeretne e jönni és egy válaszolt normálisan, 1 tök bunkón azt mondta, hogy semmi kedve hozzá 1 meg azt hogy neki sincs semmi kedve de esetleg,1 meg először válaszolt utána látta de nem válaszolt, szval ő is tök bunkó volt, 1 meg azt mondta hogy ő egy "elfoglalt ember" ( a többi még nem válaszolt)és mi meg úgy csodálkoztunk rajta hogy ezeket meg mi lelte, mer általába részt vesznek az összes osztályprogramban mé szeretik is, és most meg hogy mér mondták ezt, nemtudom megérteni! Meg olyan egyik percben tök kedvesek a másikban meg iszonyat bunkók, most mi lehet a bajuk? Megsértődtek valamin vagy mi? Vagyhát nem is az a lényeg, hogy erre válaszoljatok mert nemtudom annyira elmondani a helyzetet, de kérlek adjatok ötleteket hogy hogyan deríthetnénk ki vagy hogy kérdezzük meg! 14/L

2016. aug. 20. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzatok velük.
2016. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó :D Köszi:)
2016. aug. 20. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani,mint az első válaszoló. Ha nem akarnak menni,akkor nem érdemes erőltetni. Ilyenkor nyáron úgyis minden fiú megzakkan.
2016. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam a szöveget, és... nos fogalmam sincs. Én mellesleg ugyanezt tapasztaltam lányoktól. A semmiért halálosan megharagudnak az emberre. A konkrét okát a mai napig nem tudom.


Lehet hogy nem szeretnek keringőzni. Vagy nem tudnak. És emiatt ilyenek. megjegyzem, én sem tudok keringőzni. És tényleg, ha belegondolunk, nem biztos, hogy olyan típusúak, akik szívesen keringőznének. Másra gondoltak. Mondjuk szexre. nem gondolod, hogy többet akartak keringőnél?


Fiú vagyok, de én ilyet még nem csináltam, nem látok bele az agyukba, nem tudhatom mi a bajuk. Lehet, hogy csak azért voltak kedvesek veletek, mert meg akartak szerezni titeket. Nem keringőzni akarnának, hanem mondjuk szexelni.


Meg az ember változik. Az is lehet, hogy már nem tetszetek annyira nekik. Nem érzik úgy, hogy rászorulnak arra, hogy táncoljanak veletek. Mondták is, most nincs kedvük.


Vagy már unnak titeket. Próbáljátok kicsit szüneteltetni ezt a sűrű kapcsolattartást, mondjuk úgy fél évre. Ezalatt próbáljatok ne a fiúkkal foglalkozni, majd később ráértek még velük lenni.

2016. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.- Köszi a választ :)

3.- nem a keringőzésre mondtak nemet, hanem arra hogy az egész osztály találkozzon ( nem csak velünk). De Köszi a választ :)

2016. aug. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!