Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyünk ha rosszul sikerül...

Mit tegyünk ha rosszul sikerült az osztálykirándulás és most mindenki mindenkire mutogat?

Figyelt kérdés

Ezt történt:

Amíg meg nem érkeztünk a szállásra minden jól ment. 7-re megérkeztünk a szállásra utána 2 csoportra oszlott az osztály: akik elmentek a balatonba fürdeni meg akik a szálláson maradtak. Amíg a balaltonosok meg nem érkeztek minden oké volt. 2 tanár jött velünk. Amikor az egyik tanár bement a szobájába akkor látta hogy "vér" foltok vannak a falon és el akart onnan menni. A többiek is észrevették a "vér" foltot. Utána a tanár felhívott 5 szállodát hogy átköltözzünk oda. Én elmondtam a többieknek is hogy lehet hogy költözünk mert a tanár "vér" foltot talált a falon és el akar menni innen. Innentől kezdtek el sokan pánikolni. Eközben több szobában is az ágyakon találtak több "vér" foltot. Meg penészes voltak az ágyak, a falakon és az ágyak tele voltak bogarakkal. És akkor többen mondták hogy ők nem aludni abban hanem el akarnak menni. Sokan már össze is csomagoltak amikor a tanár szólt hogy egy szálloda sem vesz át minket. Ilyenkor mindenki felháborodtt. A másik az hogy az osztály 3/4-e ivott és zajonktak a folyosón hajnali 3-mig. De ezt most azokra akarják kenni akik nem ittak. Az osztályfőnökünk is ivott aki egyszer sem szólt este hogy hangosak vagyunk, és sajnos meghallotta azt hogy azt mondták hogy ő részeg. Emiatt is ki volt mérges volt ránk. A büntetés meg az volt hogy a második nap egyből jöttünk haza. Meg az osztályfőnök szerint ez egy átlagos hely volt (bogarak penész és "vér" folttal teli szobák). És még annyi hogy az osztályfőnök mondta hogy az nem vér folt, de ez úgy terjedt el hogy a másik tanár először azt mondta.


2016. máj. 23. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a tanáraitok szervezőképességéről ez komoly látlelet. Én szerintem felejtsétek el minél hamarabb. Ja és a pénzt amibe került sanszosan nem költöttétek el mind, úgyhogy vissza is jár némi steksz.
2016. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi se lesz. Az ostalyfonok ivott, tudja, h saros o is. Minden el lesz sikamikalva.

Az en ofom is lereszegedett minden alkalommal. direkt olyan kiserotanart valasztott, akivel lehet inni. Ha gaz volt, velunk dzemben persze kifogast emelt, lecseszett minket,de mindig megoldotta, h a negy fal kozott maradjon, mivel ertetek o felel es ha reszeg, azert felelossegde vonjak.

2016. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De tagadja hogy ivott. Pedig rátszott rajta. A másik az hogy most a tanárok is meg az osztályban mindenki arról beszél hogy igazgatóit kapunk.
2016. máj. 23. 16:12
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt nem tudják hogy sokan ittak. Szerintetek kérjünk segítséget az eggyik tanártól?
2016. máj. 23. 16:13
 5/9 gnoomage ***** válasza:
52%
3/4 ivott és zajongott? Vagyis ők jól érezték magukat, ahogyan ezek szerint a tanárnő is... Attól mert te nem érezted jól magad nem a többiek a hibásak..
2016. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, h tagadja, de attol meg o is tudja. Szerintem el fogja tusolni es senki sem kap igazgatoit. Mi olyanomat csinalgunk mellette es rendre le is buktunk. Es o is rendre lebukott az ivassal. Vegul megelegeltuk es kertuk, h masik kiserotanar nojjon velunk. Az az illeto sejtette, h miert kerjuk. Utana se o se mi nem csinaltunk se.mit. de amig mindenkinek van vaj a fule mogott... addig kuss van :-)
2016. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha tenyleg igazgatout kap atok. Egyelore ezt csak ti hiszitek, meg csak fenyegetozes. Korantsem biztos
2016. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne törődjetek vele. Azzal se, ha igazgatóit kaptok (bár a kiránduláson ivás nem olyan ritka eset.) 3 hét múlva itt a szünet.
2016. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy ők jól érezték magukat én meg nem hanem az hogy ők akarják másra kenni az egészet. Meg tudom hogy mindjárt szünet de kiállok az igazamért és nem hagyom magam.
2016. máj. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!