Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatáborhoz szügségesek a...

Benjiro Hungaria kérdése:

Gólyatáborhoz szügségesek a szülők jelenléte?

Figyelt kérdés
Most augusztus 29.-én lesz a gólyatáborom, ugyanis az új iskolám a Móricz Zsigmond gimnázium lesz, és ebben a gólyatáborban találkozik mindenki először mindenkivel. A tábor horányban lesz, oda busszal megyünk majd. A találkozó pedig a gimi előtt lesz. De szerintetek a szülőknek ott kell lenniük? Elvégre ez nem évnyitó vagy ilyesmi. Hogy miért nem szeretném a szülők jelenlétét? Mert félek, hogy vagy csak az én szüleim lesznek ott és az gáz (tudjátok hogy van ez ebben a korban :) ) , vagy nagyon lecikiznek... Szóval szerintetek ott kell lenniük a szülőknek?

2016. aug. 21. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
felnőtt párkapcsolatok? :D
2016. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egészen biztosan félrement :D


De egyébként szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a szülők jelenléte nem szükséges, gimnazistákhoz még jellemzően létszámhoz viszonyított megfelelő mennyiségű tanári felügyeletet is rendelnek ilyen eseményekre (lásd: sima táboroztatás vagy akár csak osztálykirándulás is). De ha nem hiszel nekem, az iskolában biztosan utána lehet kérdeni.

2016. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
igen, mind a 30 gyerek szüleinek ott kell lenni, sőt a közeli testvéreknek és a nagyszülőknek is.
2016. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El ne hidd már xD

Szerintem senkinek nem lesznek ott a szülei, mert ez nem a családról szól, hanem arról, hogy megismerkedjetek egymással. Igen, az ilyen gólyatáborok elég jól meg vannak szervezve, nem kell oda még plusz egy meg száz szülő, hogy felügyeljen, és útban legyen. Ott lesz pár tanár, meg talán néhány öregdiák ->(ha nálatok ez úgy van, nálunk igen, azt hiszem :/)

Szerintem másokat is max a gimiig fogja kísérni szülő. Ilyenkor már felesleges anyukázni, apukázni, önállósodni is kell valamikor :D

2016. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!