Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A párotok mit szól a gólyatábo...

A párotok mit szól a gólyatáborhoz?

Figyelt kérdés
direkt ide írtam , itt több érintett van. mióta van barátnőtök/barátotok? ő mit mondott rá, hogy ha mentek a gólyatáborba? olyanok válasza nem érdekel,akinek a párja is most megy az egyetemre, esetleg ugyanoda is.
2015. júl. 31. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Két éve,19 évesen mentem gólyatáborba,a csajom (37 éves volt akkor) nem szólt semmit,én rákérdeztem,hogy zavarja-e,de azt mondta:


1. Ha akarod ígyis-úgyis félreqúrsz,bármikor-bárhol.

2. Jobb nő vagyok,mint a sok csitri és ismerem az ízlésed.


Igaza volt,nem jött be egyik részed,hájas,flegma kiscsaj sem.

2015. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én most megyek egyetemre, a párom 21 éves és azt mondta hogy Nehogy kihagyjam. Itt szerzel barátokat, ismered meg a felsőbb éveseket akiktől tudsz majd jegyzeteket, és tanácsot is kérni. Ha meg félsz hogy mi lesz ott, akkor Menj a barátaiddal és kerüld el a gyanús helyeket :)

A párom azt mondta hogy ha nem akarsz többet inni vagy rosszul vagy nem fognak itatni. Azért senkit nem akarnak kórházba juttatni ;)

10. hónapja járunk:)

2015. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
A barátom 23 éves, én 19; közel 3 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Kezdetektől úgy vagyok ezzel, hogy nem akarok menni, mert nem vagyok bulizós típus, alkoholt sem ihatok egy betegségem miatt. A szüleim szeretnék, hogy menjek ismerkedni, a párom pedig csak arra kért, hogy vigyázzak magamra és kettőnkre is. Mindezek ellenére kihagyom a gólyatábort. (PAF-konduktor)
2015. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly is felvételiztem és akkor került szóba a gólyatábor, páromnak is pont abban az évben volt. Anyukám győzködött hogy menjek, ismerkedjek, barátom viszont nem szerette volna hogy menjek mert hogy itatni fognak meg tele lesz 18+os dolgokkal és hogy félt engem... Akkor nem mentem (iskolába se végül), ő se ment, mondtam hogy én se örülnék ha menne, meg állította hogy nem is szeretne menni. Idén újra felvételiztem, még nem mertem neki szólni de én akarok menni, neki könnyű barátkoznia, nekem viszont kell hogy rá legyek kényszerítve, amiben szerintem a tábor jobb mint az első napok.
2015. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mikor felvételiztem, akkor másfél éve voltunk együtt, ő 23 volt, én 18. Nem mondott semmit, csak hogy érezzem jól magam. Baromság a gólyatábor miatt féltékenykedni, ha valaki nem olyan, akkor úgy se fog összefeküdni senkivel. Ha meg olyan, akkor nem kell hozzá gólyatábor, hogy félrek.jon.
2015. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

"Jó szórakozást, vigyázz magadra!"

Többet nem kellett mondania, mert már elég jól ismert (akkor voltunk együtt 3. éve)., tudta, hogy nem megyek bele semmi olyasmibe, ami veszélyeztetné a kapcsolatunkat.


Jó volt, nagyon élveztem, azóta is azokkal vagyok a legjobb kapcsolatban, akikkel akkor barátkoztam össze.

Nem volt nyomulás, mindenki tiszteletben tartotta, ha valakinek volt párja (a többségnek volt), a szinglik "vadultak" csak egymás között.

Alkohollal se traktáltak senkit, aki nem akarta. Nem néztek ki senkit, aki nem ivott. Inkább azokat, akik nagyon nem tudták, hol a határ.

2015. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondta mindenképpen menjek el, barátkozzak, ismerkedjek (tudja, hogy ez nekem egyébként kicsit nehézkes) nem lesz semmi gáz, nem kényszerítenek semmire, se ivásra, se szexuális jellegű feladatra. De ha mégis van valami enyhén olyan (náluk tortilla szájból-szájba adogatás volt), az sem vészes, nem veszik komolyan, nem jelent semmit.


Ő egyébként ugyanarra a karra jár, mint amire én fogok, így valószínűleg hasonló lesz a gólyatábor, mint neki volt (innen tudta az infókat). Egyébként én is csak jó szórakozást kívántam neki, meg azt, hogy majd mesélje el milyen volt, milyenek a szaktársai.


Végül nem tudok menni sajnos, pedig nagyon szerettem volna.

2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

24 éves vagyok, nőnemű, és nem az első egyetemi képzésemre készülök. Anno nagyon csúnyán leitattak és bedrogoztak egy gólyatáborban, ami után három napig alig bírtam felkelni, annyira rosszul voltam. Ezért nem kimondottan vágyom rá. Tudom, hogy nem arra kellene alapoznom, hogy anno mi történt, és túl kellene lépnem rajta. Egyébként sírva kértek bocsánatot az elkövetők, és azzal mentegetőztek, hogy csak arra vágytak, érezzem jól magam.... Évek múltán sem tudom elképzelni, mégis mi haszna vagy értelme volt... de egyébként sem szeretnék menni. A párom anyukája elég szépen felcsattant, hogy "de hiszen ott szerzel barátokat..." én pedig nem hiszem, hogy ezen múlik! Rosszul is esett, hogy meg akarja mondani, mit tegyek!

Megbeszéltük a barátommal, és ő sem bánja, hogy nem megyek. Eleinte megpróbált rábeszélni, mondván, hogy biztosan jól fogom érezni magam, aztán nem forszírozta a dolgot. Bizonyára van benne egy kis féltékenységi faktor is, ezt gyakran hajtogatja nekem, pedig tudja, hogy bízhat bennem. :) De szerintem egy egészséges kapcsolatban van némi féltés, a szerelemből fakadóan. Lehet, hogy nem mindenki ért velem egyet, de szerintem kell is, hogy ne úgy állj a másikhoz, hogy "ugyan, rá senki nem hajtana"... :) Hanem tudd, hogy klassz partnered van, és becsüld is!

Kedves kérdező, a te párod hogyan áll a kérdéshez?

2015. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt, és igaz, én már Msc-s gólyatáborba fogok menni, de nem különösebben érdekli. Mondtam, hogy megyek, azt mondta, hogy oké. Ha megy jövőre ő is Msc-re, gondolom ő is fog menni. Azon kívül, hogy nem örülök, ha napokig nincs itthon, nem különösebben zavar.
2015. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Fél éve van barátom. Egy évvel fiatalabb nálam.

Igazából nem szólt semmit, nem volt ellenvetése, csak azt kérte, hogy vigyázzak magamra, és ha érzem, hogy kezdem túllépni a határt, akkor ne igyak többet.

2015. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!