Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gólyatáborhoz mik a tanácsok?...

Soshy kérdése:

Gólyatáborhoz mik a tanácsok? Értem arra, hogy mit kell vinni, nem akarok semmit otthon felejteni!

Figyelt kérdés
Ám a Debreceni Egyetemről van szó. Kaját kapunk, napi 3-szor, és 4 napig leszünk ott. Szóval mit vigyek magammal?

2015. aug. 27. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ruhát, gyógyszert.
2015. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

-Pénzt

-Az irataidat (régi diákigazolvány, meg nekünk kellett ez az oktatási azonosító is anno)

-Nézd meg milyen idő lesz- ahogy nézem a hétvégére 34-35 fokot ír, szóval vigyél magaddal lenge ruhákat, meg szerintem tegyél be egy fürdőruhát, mert sose lehet tudni + napszemüveg, naptej (mi a Balcsin voltunk, jól jött). Én vinnék még egy esernyőt is. Éjszaka viszont tényleg hideg van, vigyél pulcsit meg zárt cipőt. Ne felejts el tenni pizsamát (vagy amiben alszol), elegendő fehérneműt, zoknit, papucsot.

- Tisztasági felszerelés: nyilván te tudod, miket szoktál használni (tusfürdő, sampon, fésű, borotva, szemöldökcsipesz, hajgumi, hajcsat, fogkefe, fogkrém, dezodor, stb.) zsepi, törölköző

- Az örök mumus nálam: a telefontöltő :D

- Legyen nálad valami kisebb táska, hátizsák, amivel mehetsz mondjuk programokra

- Én nem cipeltem piát, fölöslegesnek tartottam a vonaton, mi ott vettünk a helyszínen

- Ha másnapos leszel, akkor némi fájdalomcsillapító nem árthat

Kb. ennyi jut most eszembe, ezek a leglényegesebb dolgok :D

2015. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2015. aug. 27. 18:28
 4/10 A kérdező kommentje:
laptopot vigyek? van értelme?
2015. aug. 27. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Á dehogy, annyi minden fog ott történni, hogy nem lesz időd laptopozni :) Ha van wifi, akkor gondolom telefonnal tudsz azért netezni, ha meg nincs, akkor meg a laptopnak sincs sok haszna, nem? :D Meg hát sosem lehet tudni, milyen lesz a szállás, pl. ha nem zárhatóak a szobaajtók, akkor meg csak félnél, hogy valaki elviszi.
2015. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit 2 írt jó!

Én vinnék pluszba tűt, cérnát, dugóhúzót, óvszert.

Ha baromi sok a hely a táskádban a plusz törölköző után még 1 pluszt.

Laptopot nem vinnék, felesleges.

Ha szeretsz kártyázni azt vihetsz.

Fájdalom csillapítót többet.

+ Ha tudsz (és lehet) vigyél házi pálinkát.

2015. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pálinkára gondoltam :D, de apám tuti nem ad :))
2015. aug. 28. 13:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vigyél laptopot,mert csütörtöktől tárgyfelvétel és hamar betelnek a helyek. én is viszek, nyílván nem fogok kockulni csak csütörtök reggel 8kor ugye kezdődik a tárgyfelvétel. (az elsőéveseknek)
2015. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
42%
Mi az a gólyatábor?
2015. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Ahol a kis gólyák bontogatják a szárnyaikat.
2015. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!