Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan titkoljam el az érzései...

Hogyan titkoljam el az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Kezdődik a suli nemsokára és kissé aggódom. Már tavaly is totál bele voltam zúgva az egyik tanáromba...(nem felejtettem el a vakáció alatt).3 órám van vele hetente, szünetekben is van hogy megkeres és beszélgetünk.Nem akarom magam leégetni,mit tegyek?

2016. aug. 22. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél mély levegőt, és nézz utána, hogy mennyire helyes osztálytársaid vannak.
2016. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan típus vagy, akinek kiülnek az arcára/tekintetébe az érzelmek, akkor nem tudod rendesen eltitkolni, ha jó pedagógus az a tanár. De nyugodj meg, mert általában hozzá vannak szokva ilyesmihez a tanárok, előfordul szinte minden diákkal egyszer, hogy kicsit belezúg az egyik tanárába. Tisztában vannak vele a tanárok is, úgyhogy fogja tudni kezelni a helyzetet.
2016. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pokerface.
2016. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%

A tanár keres meg téged??

Miről szoktatok beszélgetni?

Hanyadikos vagy?

Milyen tanár? (mármint mit tanít?)


Ilyen infók segítenének tanácsot adni.


Viszont ami fontos, ne aggódj, tényleg szinte mindenkivel előfordul ilyen és mindenki túl éli. :-)


Ha kapunk választ a kérdéseimre könnyebb lesz válaszolni. :-) De szívesen segítek

2016. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Történelmet tanít, én most 11.-be megyek. Attól függ, olyan is volt, hogy én kerestem, de ő is keresett többször, néha facebookon is beszélünk.Legtöbbször egy egyesület kapcsán, aminek ő a vezetője és én tagja vagyok.De voltak más témáink is.
2016. aug. 23. 23:51
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: És mit gondolsz, hogyan viszonyul hozzád? Jobban odafigyel rád, mint másokra vagy mindenkivel olyan kedves és érdeklődő, mint veled?


Amúgy megkérdezhetem, hogy melyik városban laksz? (privátban is válaszolhatsz, ha szeretnél)

2016. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!