Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan titkoljam hogy meleg...

Hogyan titkoljam hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van és nagyon rosszul érzem magam, hogy le kell tagadni a több éves kapcsolatom. Hogyan titkoljam el azt, hogy meleg vagyok? Mit találjak ki? Elmondani biztos nem tudom, mert nem egy befogado banda... Nem is valami elit hely. Például jövőre is ha azt mondom, hogy haverral megyek nyaralni az nem gáz? Muszáj elmondanom kivel megyek nyaralni sajnos mert úgyis rá jönnek... Vagy túl aggódom az egészet?

21F


2015. szept. 18. 07:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Na most...én nem vagyok egy meleg barát ember ez nem titok(lehet köpködni....)! A homoszexualitást beteg dolognak tartom DE hiszem, hogy nem a szexuális irányultságod határozza meg azt hogy ki vagy ott legbelül sőt igazából majdnem mindegy ezért én azt mondom, hogy ne hirdesd a világban bármerre vagy is, hogy "hahó emberek meleg vagyok" ugyanakkor ha valaki erre tereli a szót NE TAGADD LE! Én nem utálnálak és nem bántanálak sőt lazán lehetnénk barátok max nem kérdeznélek az otthoni dolgokról. Tehát újra: Szerintem ne tagadd le! Milyen már, hogy hazudni kell ilyen dolgokról...szörnyű! Én ezt gondolom, remélem segítettem!
2015. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jah meg mint barátod elvárnám, hogy ne a barátodról/pasidról(?) beszélj nekem egész nap meg arról amit említettem, hogy "hahoo én meleg vagyok"!!!
2015. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond azt,haverokkal mentél nyaralni.

Nekem speciel semmi bajom a melegekkel,hidegen hagynak.

Viszont a mai állapotkat figyelembe véve,én a helyedben nem hirdetném,nem minden ember olyan toleráns,mint #1 válaszoló,annak ellenére,hogy nem szereti a melegeket.

Esetleg,ha nagyon konkrétan rákérdeznek,vagy kiderül,akkor valld be.

Nem Nyugat-Európában,USA-ban vagy,ez a balkán,sajnos.

Írod,nem valami elit hely,szinte biztosan lesz egy két barom,akinek a céltáblája leszel ezután,szóval ne hirdesd.

Ne is szégyelld magad emiatt,mert nem szégyen,nem vagyunk egyformák,ennyi.

2015. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok s csak annyit pontosítanék, hogy nem a melegeket mint embereket nem csípem hanem magát a homoszexualitást. De mint mondtam én hiszem, hogy nem a szexualitás a legfőbb dolog ami emberi mivoltunkat meghatározza.
2015. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz gúny tárgya lenni és ezért hamarosan kilépni a m.helyről akkor tagadd le. Magánéletről nem kell beszélni.Ha kérdik van e barátnőd azt mondod nincs,és ennyi. Ezzel sok százezren vannak így,nem feltünő. Haverral menni nyaralni szintén nem a melegség jele. Egy két arratévedő csajra beszólsz a munkatársaidnak ,hogy hú de jó csöcse van stb akkor meg már a gyanús se leszel.
2015. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen azthiszem titkolni lesz a legjobb... Köszönöm a válaszokat
2015. szept. 18. 11:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Túl aggódod. Én is melegként dolgozom, de fel sem merül a munkatársaimban, hogy meleg lennék, pedig tudják nincs barátnőm. Azt mondtam, hogy egyelőre szeretem a szingli létet, szabad vagyok. Ha nyaralok valakivel, azt mondom, hogy barátokkal megyek. Úgysem látják kivel megyek.
2015. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Se ne titkold, se ne reklámozd. Ne hazudd, hogy haverral mész nyaralni, ugyanakkor ne is említsd, hogy mondjuk Bélát vitted magaddal. "párommal Görögörszágban voltunk" ennyi. Ugyanígy le ne tagadd már a többéves kapcsolatodat "négy éve randizgatunk, még nem élünk együtt a kedvesemmel, de elég komoly".
2015. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkahelyen nem kellene, olyan szorosan kitálalni az ember magánéletéről. Meg kell tartani a három lépés távolságot. Ez egy munkahely. Sem barátok nem vagyunk, se rokonok, se semmik, csak munka - társak. Mi közük van hozzá, hogy kivel megyek, és hova. Nekem még a lakcímemet sem tudják, se a telefonszámom, mert egyszerűen nem is került szóba.
2015. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy meleg fickó a munkahelyen. Amikor a párjáról beszél ő is csak úgy emlegeti, hogy "egy barátommal" csináltuk ezt meg ezt vagy voltunk itt meg ott. Vagy még azt is kihagyja és csak annyit mond többesszámban, hogy "múlt héten moziban jártunk" stb. és nem teszi hozzá, hogy kiről van szó. De ennek ellenére mindenki tisztában van vele, hogy meleg, sőt együtt is él a párjával. Ő játssza a heterót, mi igazi heterók meg tettetjük, hogy hülyék vagyunk és nem tudjuk. XD Sokkal egyszerűbb lenne, ha egyszerűen csak az igazságot mondaná, abszolút senkit nem izgat a cégnél, hogy ő meleg... de hát az ő döntése, azt csinál, amit akar.
2015. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!