Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mi a véleményetek egy...

Nektek mi a véleményetek egy ilyen tanárról?

Figyelt kérdés

Férfi, pályakezdő, történelem-földrajz szakos. Él-hal ezekért a tárgyakért, viszont van neki pár furcsasága:


- Morbid példái vannak órán ("Akkor ott tartottunk, hogy a XIV. Lajost fejamputálásban részesítették" / A Gyulai húskombinát semmi Verdunhöz képest)


- Szokott néha káromkodni (Ha nem fogod be a pofádat, kitakarodhatsz az órámról)


- Nem szereti ha nyalnak neki, mindenkit egyenlően kezel


- Ami a szívén, az a száján (Srácok, őszintén megmondom nektek, szarjátok le az ének meg a rajzórát, kivéve ha nem akartok valami libsi hippi művészek lenni az aluljáróban)



2016. aug. 23. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

fiatalos és nyers...

nekem volt hasonló tanárom, meg kivágta a diák telefonját meg parfümjét a kukába, mert órán használta...

kedvenc beszólásom tőle: bejön a terembe: "mi ez a babakaki szag gyerekek?" :D nagy forma volt :D jól éreztük magunkat órán és tanultunk is!


23F

2016. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonló tanárom, csak neki durvább beszólásai voltak. Imádtam. :D
2016. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Kematox válasza:
93%

"Morbid példái vannak órán ("Akkor ott tartottunk, hogy a XIV. Lajost fejamputálásban részesítették" / A Gyulai húskombinát semmi Verdunhöz képest)"


Őszintén engem nem zavarna.


"Szokott néha káromkodni (Ha nem fogod be a pofádat, kitakarodhatsz az órámról)"


Ez már neccesebb mivel elvileg nevelnie is kellene a rábízottakat, ezért nem ártana figyelnie a szájára.


"Nem szereti ha nyalnak neki, mindenkit egyenlően kezel"


Helyes.


"Ami a szívén, az a száján (Srácok, őszintén megmondom nektek, szarjátok le az ének meg a rajzórát, kivéve ha nem akartok valami libsi hippi művészek lenni az aluljáróban)"


Hasonlóan a második ponthoz az ilyen megnyilvánulásokat hanyagolnia kellene. Bár teljesen igaza van.

2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó fejnek tűnik. Az ének meg a rajz önmagában nem rossz dolgok, én is rajzolok, de kötelező jelleggel szerintem is feleslegesek az iskolában.
2016. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd csiszolódsz még.
2016. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Semmi bajom vele. Több ilyen tanárnak kéne lennie.


"Ha nem fogod be a pofádat, kitakarodhatsz az órámról"


Az ilyen nálunk általános volt. Sajnos a tanulók ugyanilyen stílusba válaszoltak vissza a tanároknak, pedig a tanároknak igazuk volt.

2016. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát, igyekszem. Én alapból nem kedvelem az olyan vaskalapos, konzervatív tanárokat, amelyekkel most tele van az oktatási rendszer. Tapasztalatom szerint a nebulók nem igazán figyelnek oda az óráikon.
2016. aug. 23. 12:53
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez semmi. Akkor én most mesélek egy volt tanáromról. Ő sem szerette ha nyaliztak neki, mondjuk a stílusa miatt senki nem is mert. :D

Elvárta hogy rend legyen az órákon. Volt hogy felidegesítették erre elkezdett kiabálni, felrúgta a padot, kiment és bebasztta maga mögött az ajtót hogy csoda hogy az a helyén maradt.

Meg volt hogy egy diákot megkergetett a suliban. :D

2016. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem vagyok ideggyenge :D. Akkor szoktam káromkodni, ha már 20. alkalommal sem hagyják abba az állami dumát.
2016. aug. 23. 13:16
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A morbid példák nem zavarnának, a káromkodást elviselném, az egyenlő bánásmód meg kifejezetten tetszene. De valahogy az utolsó bekezdésben leírtakért nem rajonganék. Nem gond, ha van véleménye valakinek, de azért figyeljen oda másokra is. Mert például kit tudja, kit bánt meg velük, mondjuk ott ül az óráján valaki, aki zeneiskolában szeretne továbbtanulni. A helyzete meg olyan, hogy vitába szállni vele necces, mert hát ő a tanár és ha valaki visszaszól, hogy kicsit több empátia kéne, akkor sejtésem szerint bekapcsolna a második pont.
2016. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!