Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért az kapja a legkevesebb...

Miért az kapja a legkevesebb fizetést, aki a legtöbbet dolgozik? Igazságos ez így?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos korruptabb meg szemetebb a világ, de elvileg aki feljebb van többet tett azért, hogy ne kelljen dolgoznia annyit és többet kereshet
2016. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
sajnos így tudják kihasználni az embereket,egyesek észre sem veszik, hogy egész életükben másnak rabszolgáskodnak.kíváncsi vagyok meddig tudják fentartani ezt a rendszert,úgy ,hogy egyre kevesebb emberi erőre van szükség.
2016. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert annak kell sokat dolgoznia, aki tanulatlan. Ők azok akik nem válogathatnak a munkahelyek között, hanem azt csinálják ami jut nekik.

A rendszer fenntartható lesz, csak éppen a tanulatlan segédmunkásokat felváltják a robotok, és ezután is a képzetlenek fogják megszívni!

2016. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Arra a lóra rakják a nagyobb terhet, amelyik bírja. Mindig is így volt. Nálam 10 évvel fiatalabb kollégámnál, aki nem viccelek, 2 szalmaszálat nem tett keresztbe soha, fillérre akkora volt a jövedelme, mint nekem. Én írtam meg a másoddiplomájához a diplomamunkáját, lektoráltam a doktoriját, megírtam 40 tudományos cikket és elvégeztem a hozzájuk tartozó kutatómunkát, csinálhattam bármit, az éjszakai készenléti ügyelettől a mázsás terhek emelgetéséig, nem és nem. Amikor bepereltem a munkáltatómat, mert nem fizetett újítási díjat az újításért, amit, mint nagy műszaki előrelépést hangoztattak szakmai fórumokon, akkor engem kiáltottak ki anyagiasnak.
2016. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki csinálja a "legtöbbet"? Az, aki megtervezi az épületet, vagy az, aki pakolja a téglát..?
2016. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert manapság a papír számít noh meg a kapcsolatok. Lehetsz dolgos és jó szakember, ha apuci pici lánya átbukdácsolta az iskolát és valahogy elérte az érettségit, akkor ő kerül a vezetői székbe, nem az az ember aki talán több 10 éve ott dolgozik és mindent beleadva dolgozik, és a legkevesebbet viszi haza, holott rengeteg fizikai munka is benne van.
2016. febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltja semmilyen törvény, hogy felvételizz egy egyetemre, pl. villamosmérnök szakra. Hajrá. "De ne itt óbégass, hogy bezzeg a diplomások csak vakarják a s*ggüket a jó melegben és háromszor többet keresek, mint én, aki a téglát rakom, ami igazi munka..." Úgy utálom ezt. Menj akkor egyetemre, nem tiltja meg neked senki. Jah, hogy hülye vagy hozzá? Akkor mi a kérdés?
2016. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a legtöbbet dolgozo kiskeresetü. De tudod nagyon sokan vagytok akik ezt gondolják magukrol.
2016. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Rendszer nem logikus, igy nem logikus igazsagot keresni benne.
2016. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!