Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mire számítsak?

Szerintetek mire számítsak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben új suliban kezdek,mert a régim nem a legjobb volt,de 3 évembe telt,hogy rájöjjek. Most megyed 11.-be,de 5 èvfolyamos osztályba járok. A másik suliban is ilyenbe készülök,szóval 4.éve ismerik egymást. Szerintetek ennek ellenére is befogadóak lesznek? Vagy azt fogják hinni,nem azèrt váltok sulit,mert az előzőt nem szerettem,hanem mert pl.kiutálnak az osztályból? Szerintetek érdeklődőek lesznek,vagy nekem kell majd jobban tepernem?

2016. aug. 25. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg nem fognak azonnal körberajongani, idő, amíg barátokat szerzel.
2016. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hat ez sokmindentol fugg.. Hozzank is jottek 2en, az egyikekt jobban a masikat kevesbe fogadtuk be. Legyel nyilt, ne legyel magadba fordulo, bar konnyu ezt mondani, ilyenkor mindenki fosik :D

En pl ugy mentem meg elsobe(gimi) hogy nem tudtam ki kicsoda, nem voltam gtbe de aztan kezdtem megismerni mindenkit es utana sima volt mindnen, tudom ez nem olyan eset mint a tied, de hasonlo, szoval szerintem nr parazz

2016. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez emberfuggo. Lehet fxfejek lesznek de lehet rendesek lesznek
2016. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen osztályba járok, csak én tavaly, kilencedikben érkeztem. Nekünk is pont most fog jönni egy új osztálytásunk.

Én abszolút pozitívan állok a dologhoz, kíváncsi vagyok rá és mindenképpen segíteni fogom őt, mert tudom, hogy nekem is volt pár kezdeti nehézségem. Még a végén az is lehet, hogy barátnők leszünk, ki tudja... :)

2016. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 ha nincs meg a közös téma, akkor hiába nyílt. Ha a ők 3 naponta berúgnak, a kérdező meg nem iszik alkoholt se, akkor hiába nyílt. Ez nem csak nyíltság kérdése. Ha a kérdező rendes lesz, vevő lesz a beszélgetésekre, de a többségnek rendkívül rosszindulatú, agresszív viselkedése lesz, akkor tök mindegy milyen. Valahol a befogadás után is ugyanúgy viselkednek egymással, mert ilyen alpári a stílusuk. Ez esetben akármit is fog csinálni, szemetek lesznek vele.


"Vagy azt fogják hinni,nem azèrt váltok sulit,mert az előzőt nem szerettem,hanem mert pl.kiutálnak az osztályból?"


Ha azért utálnak ki, mert azt hiszik máshol is utáltak, akkor nagyon egy nagyon buta, undorító társaságot fogtál ki.

2016. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!