Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minek örülnének? Különleges...

Minek örülnének? Különleges ötletek?

Figyelt kérdés

Az Aranyemberből és a Szent Péter esernyőjéből kell kiselőadást csinálni papírra. Idáig 2 éven keresztül csak azt csináltam hogy:

- Nagy kartonpapír

- Középen cím

- Bal oldalt szerzőről

- Jobb oldalt röviden a sztori

- Középen képem

Eléggé unom már ezt és szerintem a tanárok is. A tanárok ilyenkor általában az ötletet nézik ami magunktól jön de nekem semmi sem jut eszembe:( hiába gondolkodok már ezen 2-3 hete xd

Szóval van valami ötletetek, díszítési praktikák, különlegességetel amiket más gyerekek tuti nem írnak és a tanárok örülnek h jé végre valami más?

Tanárok válaszait is szivesen várom hogy ők milyeneket láttak már, és diákok válaszait is várom hogy milyeneket csináltak illetve milyeneket fognak:)

Előre is köszi!! Nagyon meghálálnám!!:)



2016. aug. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből talán tudsz ihletet meríteni:

[link]

És képeket is rengeteget találni:

[link]

A feldolgozásairól (film, színdarab) is gyűjthetsz információt, esetleg rövid bemutatókat, amit a legjobbnak ítélsz, hátha felkelti a többiek érdeklődését is. /Persze attól is függ, milyen a tanárod - csak könyv-párti, vagy színház kedvelő is.../

Remélem, segítettem!?

2016. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezeket eddig is tudtam meg a képek is megvannak már:/ csak valami fordulatot szeretnék bele ami nem mindennapi, akár a dizájnja is más lehet
2016. aug. 27. 15:33
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért köszi:))
2016. aug. 27. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!