Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma ottalszom a barátomnál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ottalszom a barátomnál és szeretnék neki vmi meglepetést okozni, nincs ma semmi különleges alkalom csak egy kis kényeztetés kedveskedés, fiúk válaszát is szívesen elfogadom h ők minek örűlnének! Van vmi 5let? 15/L

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
válaszodba benne van a kényeztetés aztán jöhet sex.
2009. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
81%
melltartó, tanga és egy kis szexi tánc.. és elkezded simogat... sztem bejön :)
2009. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

hát ha ott alszol nála, akkor szerintem a legnagyobb meglepetés ha lefekszel vele!

MONDANÁM EZT NEKED, HA NEM LENNÉL 15 ÉVES! JAH MEG HOGYHA PÉLDA ÉRTÉKŰ LENNE AZ ÉN ÉLETEM IS!(ÉN 16 voltam mikor lefeküdtem a barátommal, nagyon jó volt szerlemből tettük(nem erőltette, igaz 20 volt amikor megtörtént) még mindig együtt vagyunk nagyon szeretjük egymást nem akarom osztani az észt, de védekezzetek mindíg meg ilyenek, mert tönkre teheti egy lányéletét egy korán érkezett nem tervezett baba,amúgy agy közös film, agy vacsora, vagy egy séta, gyönyörű lehet, hány éves a barátod....

de szerencsére ennek már jó pár éve, és nem bántam meg a dolgot, nemsoká eljegyzésünk lesz...:D

2009. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszok!!!!! lehet h a tánc lesz ami tetszeni is fog neki ,amugy 17 éves de még enm szeretnék vele lefeküdni ezt is tudja és nem is erőlteti!!!és köszönö a segítségeteket
2009. okt. 30. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!