Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért kirúghatnak az iskolából?

Ezért kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés

Utolsó éves vagyok (14.) és eddig 1 hetet hiányoztam az iskolából.. Persze igazolva van minden napom, de ezért kirúghatna az osztályfőnököm csak úgy..?

Nagyon nem szívlel engem az ofő, kifejezetten utál szerintem..



2015. szept. 21. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A maximum megengedett hiányzást szabályzat szabja meg, nem az osztályfőnök és legkevésbé sem az, hogy mennyire szeret vagy sem.
2015. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát 250 óra alatt semmiképp sem rúghat ki? Magatartásommal soha nem volt semmi baj.
2015. szept. 21. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rúghat.

1 hét hiányzás nem sok.

És igazolva van.

Semmi ok a kirúgásra.

2015. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy attól. Figyelmeztetnie kell, mielőtt elérnéd a problémás határt. Utána lehet vizsgáznod kell, ha egy tárgyból túl sok a hiányzás, és még utána is csak nagysokára jön a kirúgás. Nem lesz semmi gondod belőle. Szóra sem érdemes!
2015. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, csak folyamatosan magyaráz nekem, hogy hamarosan meg fog válni tőlem..:D
2015. szept. 21. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy meg fog válni tőled hamarosan hiszen utolsó éves van. Ez nem volt egy nehéz asszociáció.
2015. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
..:D
2015. szept. 21. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Tanköteles tanulót nem lehet kirúgni. Pont. Gyanítom, hogy mégiscsak van valami probléma a magatartásoddal, ok nélkül egy tanár nem utál. Talán egy kicsit szemtelen vagy.
2015. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!