Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek az új suliban,...

Nagyon félek az új suliban, ez normális?

Figyelt kérdés
Most mentem középiskolába és nagyo félek, elég rossz hírneve van az iskolának. Egy labirintus az egész, mindenki ismeretlen, egy osztály társammal mentem egy osztályba, de ő is mindig leszar és olyan elveszettnek érzem magam és nagyon félek a jövőbeli 4 évtől:(

2016. szept. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hiszen ismeretlen közegbe kerültél ami tele van veszélyekkel. Persze ezt ne úgy értsd, hogy meg fognak verni vagy ilyesmi, csak kiszakadtál a megszokott iskoládból, s gondolom egy nagyobba kerültél. Idővel hozzászoksz. Nehéz dolog elsősnek lenni, kitartás!
2016. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Azazel01 válasza:
Persze mindenki fél az ismeretlentől! :) Én is amikor középiskolába mentem, nagyon rettegtem, és pont ugyanabban a cipőben jártam mint te. De ne aggódj idővel megfogod találni ott is a barátaidat, csak ne félj ismerkedni. Én is megtaláltam a saját baráti társaságomat, pedig nagyon zárkózott voltam. :) Amúgy én most fogok egyetemre menni, és én is félek egy kicsit... :)
2016. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, én is féltem/tartottam valamennyire, de megszoktam. Te is megfogod.
2016. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!