Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookon nagyon jól tudok...

Facebookon nagyon jól tudok beszélgetni lány osztálytársaimmal ill. élőben kisebb csoportban, de suliban nem. Normális?

Figyelt kérdés

Facebookon ill. ha szervezek velük programokat csoportosan, nagyon jól eltudok beszélgetni lány osztálytársaimmal, de az osztályban nem: a fiúk a fiúkkal a lányok a lányokkal lógnak. Normális? Osztályban alig alig szólok hozzájuk mivel tudom h nem alkalmas nekik sem olyan mélyen belemenni a témákba. Fb-n, ill. sulin kívül könnyebb.


15/F


2015. ápr. 13. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Én is ilyen voltam sulis koromban. Csak akkor még nem a facebookon toltuk, hanem a myVIP-en. :)
2015. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem normális. Tök mindegy hogy myvip vagy fb vagy askfm, a lényeg hogy annyira bele vagytok buzulva a számítógépbe hogy súlyosan a kommunikáció rovására megy. Felnőtt korodban nagyon meg fogod szívni emiatt ha nem nyitsz. Most még oké, mert tini korában mindenki be van tojva ha ellenkező neművel kell beszélni, de itt kezdődnek a dolgok. Ha ezt nem tanulod meg, érezni fogd a hátrányát.
2015. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó hogy "belevagyunk buzulva a számítógép világába".. félreértelmezed...


Arról van szó, hogy nincs lehetőségünk mivel a két fél iskolán belül a saját tagjaikkal lóg.. lányok a lányokkal, fiúk a fiúkkal. Ezáltal nem lehet olyan jókat beszélgetni velük mint pl. fb-n vagy élőben kettesben/kisebb csoportban.

2015. ápr. 13. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
én egyáltalán nem értek egyet a #2. hozzászólóval ...az #1.-vel pedig igen ...igen is normális ...suliban ilyen a közösség, viszont fb-on meg sulin kivűl beszélgettek ...ezt én normálisnak tartom :) ...
2015. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!