Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha már ezért...

Mit csináljak, ha már ezért is csúfolnak?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim gyűlölnek, folyton kibeszélnek a hátam mögött, van, hogy direkt a fülem hallatára mondanak rólam szemét dolgokat..Eddig az volt a bajuk, hogy szerintük roda vagyok és minden nap beszóltak valami olyasmit, hogy "Szia XY, ma is gyönyörű vagy, mint mindig", aztán röhögtek ezen. Vagy elkezdtek arról kérdezgetni, hogy hol vettem ezt meg azt a ruhámat, annyira jól néznek ki, ők is olyat akarnak, aztán amikor mondtam, hogy hol vettem, még ha valami hiresebb, drágább üzletet mondtam, akkor is elkezdtek puffogni, meg mondták, hogy még életükbe nem hallottak ilyenről, biztos valami turkáló vagy százforintos vagy ilyesmi..Vagy volt, aki azt mondta, hogy "Eddig én is ott vettem ruhákat, de mostmár inkább máshol fogom.."

Egyébként szerintem nincs baj az öltözködésemmel, sima farmert szoktam hordani egy egyszerűbb pólóval, meg tornacipőt. Mások is vannak az osztályban, akik ugyanigy öltözködnek, mint én, de csak engem szólnak meg emiatt..

De ha lányosabban nézek ki, az is baj, régebben mindig összefogva hordtam a hajamat és ezért is hallottam, hogy kibeszéltek, mert szerintük nem is áll jól, meg ha mindig összefogva hordom, akkor már miért nem vágatom le, meg ilyesmik. Aztán egyszer kiengedett hajjal mentem és egyből hallottam, ahogy arról beszélnek, hogy úristen hogy nézek már ki, tiszta töredezett, meg ilyesmik, amikor rohadtul nem töredezett a hajam, mert elég sokat törődök vele, gyakran használok hajbalzsamot, hajpakolásokat, meg ilyen hajregeneráló balzsamot is szoktam fújni rá, meg nem használók hajszáritót sem. És még egy fodrászként dolgozó ismerősöm is megjegyezte, hogy milyen gyönyörű hajam van, nem rég vágattam le? És mikor mondtam, hogy utoljára kb fél éve voltam fodrásznál, meglepődött, hogy milyen egészséges..

Ez lehet, hogy kicsit nagyképűen hangzott, de a hajamra tényleg büszke vagyok és nagyon fel tud idegesiteni, amikor pár irigy kis qrva, akiknek szanaszéjjel van törve a hajuk az állandó vasalgatástól, fikázzák az én hajamat, hogy milyen töredezett XD Szerintem azt se tudják, hogy néz ki a töredezett haj, különben már rég elvonszolták volna magukat a fodrászhoz..

Ma pedig évnyitóra kifestettem a szempilláimat, ami amúgy nem is látszik alapból, mert szemüveges vagyok. Csak utána elkezdett fájni a fejem és levettem és akkor látszott egy kicsit és onnantól egész nap én voltam a téma, hogy mekkora qrva vagyok már, meg hogy tök rövidek a szempilláim, minek festem ki, stb. Amikor ők 2 cm-es műkörmökkel jönnek be, meg vörös rúzzsal a szájukon, sőt, van olyan lány, aki türkizkék szemhéjtussal jön néha iskolába...De persze én vagyok egyből a qrva, amiért egyszer szemspirált használtam XDD Tiszta röhej..

Már előre félnek, miket fognak mondani, amikor a szalagtűzőre csináltatok valami elegánsabb frizurát :/

Miért jó nekik, hogy állandóan az én külsőmmel vannak elfoglalva? 18L


2016. szept. 1. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigy ri.ancok :) van barátod vagy barátnőd az osztályban akivel Elvagy? Vagy mindenki ilyen ellenszenves kva veled?
2016. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenned, max. ha már nagyon zavar, menj át más osztályba! Bunkó parasztok mindig is voltak, vannak és lesznek, sajnos nem tudod megváltoztatni őket.

Örülj, hogy 18 vagy, tehát valószínűleg már nem sokat kell kibírnod velük.

2016. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Tény, hogy gonoszak, de ha elolvasod, amit írtál te ugyanúgy lek_rvázod őket, ugyanúgy leszólod milyen műkörmük, töredezett hajuk vagy rúzsuk van.


Nekik annyial másabb, hogy ők tapintatlanul a szemedbe mondják és még ráadásul többen is vannak. Tudod, hogy nem igaz, amit mondanak, hát ne törődj velük. 18 éves vagy, már úgysem kell sokat lehúznod velük együtt. Légy felnőtt nő, foglalkozz magaddal élj úgy, hogy te érezd jól magad a bőrödben és ne törődj másokkal. Emelkedj fölül rajtuk. Ha beszólnak, csak nevesd ki őket.. Nincs jobb dolguk, mint a te külsőddel foglalkozni!?

2016. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt addig csinálták amíg el nem jött az érettségi időszaka. Mivel nekem addigra 2 tárgyból volt előrehozottan, ott kuncsorogtak, hogy adjam oda a kidolgozott tételeimet meg korrepetáljam őket.


Szard le őket magasról, irigyek. De jobb, ha felkészülsz, az emberi ocsmányságnak a munkahelyen sincs vége. Csak ott már a megélhetésed a tét.

2016. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem szólom le őket a műkörmük meg a rúzsuk miatt, csak szerintem egy élénk vagy nagyon sötét rúzs, vagy egy hosszú műköröm feltűnőbb, mint az én kifestett szempilláim, amik nem is látszódnak, hogy ki vannak festve kb soha, mert szinte mindig szemüveg van rajtam. De én már emiatt is le vagyok qrvázva..

Egyébként vannak barátnőim az osztályban, ők velem is meg velük is jóba vannak. Vagyis csak egymással szoktunk inkább beszélgetni, csak úgy értem, hogy velük is jóba vannak, hogy barátnőméket nem cseszegetik, meg ha kell, beszélnek egymással, csak engem utálnak ennyire.

2016. szept. 1. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Osztályfőnökök szólj, azért kap plusz pénzt még külön képesítést arra hogy az ilyen jellegű konfliktusokat kezelje, megoldja, nem csak az a szerepe hogy legyen kinek virágot vinni az iskolába.
2016. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!