Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé gáz kérdés ez tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé gáz kérdés ez tőlem, te szerintetek az ciki ha a lány 8-9cm-el magasabb nálam, és ezért csúfolnak minket? Mert mi szeretjük egymást, csak a lány illető nembírja már a sok rosszat akarót, és ezért szakítani szeretne.

Figyelt kérdés
Előre is köszönök mindent.

2015. ápr. 30. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
ha ezért akar szakítani akkor nem is szeret igazán ha szeretne akkor leszarná
2015. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ciki,de ha szereritek egymást akkor ne foglalkozzatok más véleményével.
2015. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Csak okot keres a szakításra..ha szeret, akkor nem kéne érdekelnie mások véleménye..
2015. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon, de nagyon szeretem őt, és mondtam is neki, hogy szarjuk le mások véleményét, de ez nemhasznál :(
2015. ápr. 30. 15:59
 5/7 anonim válasza:

Hat...nekem kenyelmetlen volt mert bizonyos poziciokat nehezen paszoltunk osze...de a FO hogy ha SZERETITEK egymast akkor lenyegeben semmi sem gaz.

Az meg a legkevesbe se izgasson "mit mond a falu" :))

Csak egymasssal torodjetek a tobbieket tojatok le jo magasrol kb 209 km ahol a progreesz van jelenleg...na onnantol...es anyira is erdekeljen a velemenyuk....

2015. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én eddig is leszartam mások véleményét.
2015. ápr. 30. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret, ha ennyi miatt otthagy. Baromira...
2015. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!