Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnöim gúny tárgynak...

Rima15 kérdése:

A barátnöim gúny tárgynak néznek amiből már besokkaltam! Régi jó barátok voltunk mi 4 ésketten csúfolnak a3. barátom miattuk mint ell . És ti mit csináltok a helyemben? Mert llelkileg összetöetem. Súlyos kérdés ezért bunkókra nem reagállok!

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Csak ott hárman voltunk. Eleinte próbáltam megértetni velük, hogy ez nekem rosszul esik és nem jó. Nem sikerült. De szerintem te is próbáld meg. Ha nem megy, akkor keress egy új társaságot, és próbálj nem törődni velük. Én így oldottam meg. :)


13/L

2014. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, kerüld el őket, nem hiszem, hogy ha elmondod neki, hogy ez bánt, akkor majd változni fognak, szerintem még jól ki is fognak röhögni. Keresd meg a régi harmadikat, vagy ha nem tudod, vagy nincs értelme, akkor keress olyanokat, akikkel jól tudod érezni magad :)
2014. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es: nem hiszem, hogy kinevetik. Csak el fogják max felejteni. Velem pomt ez volt, de azért nem ilyen kegyetlenek az emberek ilyenekben....
2014. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan a barátaidnak nevezel olyan embereket, aki bántanak és kihasználnak? Mi az, hogy miattuk szakít veled a barátod? Jól alázd meg őket, hordd el őket mindennek, és hagyd a fenébe őket. Ha keresnének, akkor meg hajtsd el mindet. Keménynek kell lenni.
2014. jan. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. febr. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!