Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok a "fölösleges...

Én vagyok a "fölösleges harmadik". Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit befürödtem az új osztállyal kapcsolatban. Érettségi utáni képzésen maradtam és nem gondoltam, hogy mindenkit ismerni fogok, kivéve 2 embert (mind lányok vagyunk, 9 az osztálylétszám). Két lány osztálytársam volt de nem voltunk olyan jóban néha váltottunk pár szót de ők 2 évig padtársak voltak. A többiek más osztályokból valók de külön-külön ők is barátnők és a két ismeretlen ember is legjobb barátnők. Mindenki tud lenni a másikkal csak én nem. Nem szeretek harmadik lenni mert akkor valaki mindig kicsit háttérbe szorul, ez most én vagyok. Egyedül érzem magam. Mit csináljak? :/
2016. szept. 4. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs mäs osztäly,akikkel barätkozhatnäl?

vagy iskolän kivül?

Vagy csak egyszerüen beszelgess velük többet,hätha eszreveszik hogy nem is vagy olyan rossz fej.

De mondjuk ha neked nem jo a 3-mas barätsäg,akkor mind1.

2016. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!