Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tetszik nektek egy fiú a...

Ha tetszik nektek egy fiú a suliban és beszélni szeretnétek vele akkor ti foglalkoztok az mások véleményével?

Figyelt kérdés
Én attól félek hogy nagyon beégnék és a többiek megjegyeznének.

2016. szept. 5. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Az hogy "az" nemtudom hogy került oda
2016. szept. 5. 15:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Női hiúságom nem hagyná, hogy én kezdeményezzek egy fiúnál, ha tetszem neki, akkor majd jelez ő.
2016. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 Neked morzézni fognak csak várnod kell, neked semmit sem kell tenned. Bocsi nem az én kategóriám, de késztetést éreztem, hogy válaszoljak. :DDD

.

Kérdező, ha mindig másokkal foglalkozol neked nem is érdemes belevágni egy kapcsolatban, mert többre tartod a megjegyzéseket pletykákat és a sulis életedet, mint a még nem létező párkapcsolatodat.

2016. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, csak nehéz "átlépni" ezt a dolgot
2016. szept. 5. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy a barátnőidnek, hogy te kivel ismerkedsz össze? Kik, ők, hogy megmondják, hogy TE kivel barátkozz? Semmi közük hozzád! A lényeg, hogy olyannal barátkozz, aki rendes. És ha neked tetszik, akkor nincs probléma. Ha bezzeg te megmondanád nekik, hogy "XY nem hozzád illik, ne járj vele", akkor rögtön elküldenének a p*ba, és utána arról beszélnének, mennyire egy szarkeverő rib*@*nc vagy. Ahogy mondtam, téged ne érdekeljenek a rossz vélemények, ha tudod, hogy amit cselekszel, az helyes.


"Én attól félek hogy nagyon beégnék és a többiek megjegyeznének."


Ennyire gyáva nem lehetsz! Hogy fogod te így leélni az életed? A munkahelyed is tele lesz majd ilyenekkel, és akkor majd ott is megmondják, hogy kivel ismerkedj össze? Igen, megjegyeznének! Na és? Akkor utána szembesülnél vele, hogy a kis barátnőid mekkora egy undorító utálatos rib*@*ncok. Az ilyeneknek minek akarsz megfelelni?

2016. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez erőt adott.:)
2016. szept. 9. 22:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele:)
2016. szept. 27. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
És mit mondott?
2016. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Előszőr elég egyhangúan beszéltünk de aztán egész jól el csevegtünk, megtudtam hogy honnan jött és miért stbstb..majd úgy búcsúztunk el hogy majd mehetünk együtt haza. Csak ő mindig bicóval jár én meg gyalog:D no mindegy, holnap beszélek vele megint
2016. szept. 27. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!