Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lány tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány tetszik nektek és kicsit gyorsan zajlanak az események és lényegében kimarad az udvarlás akkor utána mennyire foglalkoztok vele, mennyit törődtök vele, hogy megtartsátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor ugyan úgy foglalkozok vele.
2013. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de a mi kapcsolatunk így indult. Mire összejöttünk, már együtt éltünk. Soha egyetlen normális randink nem volt.


Az elején fura volt, hiányzott hogy ez kimaradt. De idővel helyrebillent a dolog, rendszert vittünk a közös programokba, annyi hogy sokkal tudatosabban kell csinálni. Ő is külön figyel arra, hogy eljárjunk ide-oda, ajándékokat hoz, stb. Én is némelyik estét akár itthon olyan "randissá" teszem. Melós, kicsit természetellenes, de meg lehet oldani, csak akarni kell.

2013. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi egy hete vagyunk így együtt,de nem sok jelét látom annak,hogy fontos lennék neki.:(

Néha mondja,de tettekben nem igazán nyilvánul meg.

Ha írok neki sms-t akkor arra van hogy nem is válaszol,de közben fent van fb-n,de nem ír rám...ilyen dolgokat csinál.:(

2013. máj. 17. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődést fenntartani művészet egy nőnek.

Mert az örök törvény előbb utóbb, érvényesül, amink van, azt elfelejtjük értékelni.


Ebből ugyan nem lehet megítélni semmit, de talán fogd vissza kicsit magad, és kicsit pimaszkodó vele, csípd ki magad csak úgy, ha találkoztok.

Ne kezdeményezz folyton te.

2013. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez az,hogy én mindent megteszek,naponta írok neki,de nem zaklatom,mert tudom milyen munkája van,de pl ma is írtam sms-t reggel,erre délben felmentem fb-re és azt látom,hogy megosztott valamit,de az sms-emre nem válaszolt és ott sem írt rám,ott is én írtam rá,aztán gyorsan lerázott.:(

És csúnya sem vagyok,hogy e miatt lenne ilyen velem.

Mit csináljak?Hagyjam vagy még adjak neki egy kis időt?

2013. máj. 17. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez bizony ráakaszkodás. Reggel írtál sms-t, délben facebookon, szóval alig telt el egy kis idő, máris kétszer kerested.

Mondjuk három napig ne írj rá. Ha közben keres, válaszolj.


Viszont értelmetlen a kérdésed. Mi az, hogy kimarad az udvarlás? Ha jól értem, pont most kellene udvarolnia, ha hagynád és nem vágtatnál a dolgok elébe. Vegyél vissza a tempóból!

2013. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De hát már lényegében járunk basszus!!!

És nem kereshetem???


Amúgy reggel ő írt,én válaszoltam és kérdeztem valamit amire azóta is várom a választ.

Ha meg haza ér munkából akkor sem keres,első az a szar fb!!!

Aztán persze,hogy ráírok,hogy mi van már,mert kicsit több törődést igényelnék.

Szerintem ez nem "ráakaszkodás".

Ha egyszer nem tudunk együtt lenni akkor az lenne a természetes ha többet beszélnénk,vagy ez már sok kérés??

2013. máj. 17. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Este facebook limit neki, neked pedig sms limit.


Ne vedd el az udvarlás terét, mert így nincs miért tepernie.

Nem kell mindig cukiskodni, meg lesni a telefont, a kedvében járni, azonnal válaszolni.

Egyébként, lefoglalod magad napközben? Barátaid vannak?

2013. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én törődnék vele! De nem vagyunk egyformák!

F.

2013. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!