Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a leghatékonyabb kérdés...

Mi a leghatékonyabb kérdés amivel leszólíthatok osztálytársakat? 16/F 9. o

Figyelt kérdés

Annyit hozzátennék hogy eddig nem találtam a helyem szinte senkit nem ismerek ők se engem viszont egymást ők jól ismerik, ha nem csinálok semmit nem lesz jó vége,

Valami udvarias kérdés amiből akár hosszabb beszélgetés is kezdődhet? akár lépésről lépésre? xD


2016. szept. 5. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívj le valakit a büfébe, közben kezdjetek beszélgetni, vagy dicsérd meg valamijét, vagy a tanulással kapcsolatban tegyél fel egy kérdést vagy a tanárokról mondj valamit, aztán majd ki alakul a beszélgetés
2016. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom van xD ha hondolod irj nyugodtan de csak holnap tudok majd csak válaszolni xd :)
2016. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

'Milyen óránk lesz?'

Ebbōl szerintem egy jó beszélgetést lehet kezdeni fōleg ha felsōs vagy( gondolom így van) mivel a legtöbb iskolában más-más teremben vannak órák.. Innen már felhozhatod ,hogy nem vagy jártas ott és tudna e segíteni neked? Akár körbevezetni ( ha ùj a suli) :) sok sikert, ne félj:)

2016. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ne haragudj nem láttam az osztályt..

Elozo voltam:)

2016. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

-te jársz edzeni?mit?

-miből gondolod,hogy járok edzeni?

-elég formás feneked van?

-haha...köszi...

-és?..kemény is?-odanyúlsz és megfogod-igen,elég jó.és hogy is hívnak?

2016. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Cingár kéményseprő vagyok óriási kefével."


Hidd el,beválik! ;)

2016. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!