Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy rázzam le azokat az...

Hogy rázzam le azokat az osztálytársakat akik piszkálnak?

Figyelt kérdés

Most kezdődött a 9. és egy pár csaj piszkál. A verekedéshez nincs önbizalmam. Beszólással ellehet érni vmit?

15/l



2014. okt. 9. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne foglalkozz velük ha kötözködnek csak nevesd ki őket és gyere el onnan hidd el ettől ők fogják szarul érezni magukat .Az a lényeg ,hogy semmiképp se hagyd ,hogy befolyásoljon bármiben is amit ők mondanak mert ha mégis akkor elérték a céljukat és ezt nem hagyhatod !! :D
2014. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ne foglalkozz velük a legszarabb megoldás. Látják, hogy bármit megtehetnek, mert nem történik semmi, csak rosszabb lesz. A legjobb megoldást viszont nem tudom neked elmondani ennyi alapján, lehet akkor sem, ha többet tudnék.
2014. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csendesnek tarthatnak, értettlennek tartanak, írigyek mert nem kell futnom felmentés miatt, kolisok, olyat kérdeznek amihez nincs közük, meg gondolom lenéznek
2014. okt. 9. 12:08
 4/5 A kérdező kommentje:
egy ideje ha beszólnak flegmán visszaszólók, persze nem hagyák szó nélkül
2014. okt. 9. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:

a válasz egyszerű: úgy szólj be hogy ne tudjanak vissza szólni...fő a magabiztosság.. Pl: Beszóltak nekem hogy milyen csitri vagyok. Erre a válaszom:

Hát,nagyobb csitri nálad biztos nem vagyok. Muhaha

vagy:

Nyughassatok. Irigykedni nem szép dolog. Muhaha

2014. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!