Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egesz osztaly elott kell...

Egesz osztaly elott kell enekelnem! Nagyon felek! SOS (? )

Figyelt kérdés

Hello!

Ma kijelentette az enektanarom, hogy holnap felelek...

Na ez eddig oke, csak, hogy egyszeruen borzalmasan eneklek.

Nagyon mely a hangom (iszonyat melyen tudok enekelni), viszont ha EGY NAGYON PICIT IS magasat kell enekelnem., pfu..

Mindig is utaltam enekelni, foleg hogy ebben a suliban minden 2. nap korusra kell jarni..

De a kerdesem:

Hogyan gyozzem le ezt a felelmet (eleve szegyenlos vagyok)?

Vagy hogyan lehetne tisztabb/szebb a hangom?

KERLEK SEGITSETEK!!!

Koszi elore a N O R M A L I S valaszokat!



2016. szept. 6. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor mondta a tanár hogy felelek, álljak fel énekelni megmondtam hogy írja be az 1-est mert én nem fogom leégetni magam az egész osztály előtt...
2016. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hahaha, ugyanazt csináltam mint az első válaszoló! :D Egyszer meg is buktma énekből félévkor xD
2016. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uh azok a régi szép idők.. hát nálunk ez úgy volt, hogy általában az énektanár is néha szokott énekelni a felelővel és én olyankor mindig alig halhatóan énekeltem :D de egyébként senkit nem érdekelt, hogy kinek milyen hangja van.


Hát figyelj, ne parázz, mert akkor csak rosszabb lesz. Túlleszel rajta és kész. Egyébként tudom, milyen érzés, én is szégyellős vagyok :')


19/L

2016. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A felelés megkezdésekor kezdd ezzel:

- Tanárnő, megengedi, hogy intézzek előbb egy kérést az osztályhoz?

Ezen nyilván mindenki meglepődik majd, de te már mondd is tovább:

- Kérlek, ne röhögjetek hangosan.

Aztán kezdd el, ne érdekeljen semmi. Te szóltál előre, mindenki tudni fogja, hogy tisztában vagy magaddal, és így máris kevésbé lesz ciki, ha egyáltalán bárki cikinek tartja ezt. Nézd, suliban az énekórák erről szólnak. Az osztály egy része szépen énekel, a másik fele borzalmasan. A mi osztályunkban is volt ilyen, én a közepesen sz*rul éneklők közé tartoztam, de volt egy srác, aki azt hitte magáról, hogy jól énekel, de borzasztó volt. Nevettünk, persze, de őt nem zavarta, és emiatt tök jó fejnek tartottuk. Szóval ne parázz ilyen jelentéktelen dolgokon.

2016. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat! <3

Hat igyekszem osszeszedni magam :D

Nyugottan irjatok valaszt! Elore is koszi!

2016. szept. 6. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csináltam volna ezt meg, megmondtam volna, hogy leszarom mit csinál, mit ír be, én nem fogok énekelni egyedül az osztály előtt és kész.
2016. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez kötelező.. :/
2016. szept. 6. 23:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj! Gondolj bele, hogy hamar túl leszel rajta, és hidd el, senkit, ismétlem, senkit nem fog érdekelni az osztályodban, mindenkinek túl kell esnie ezen, ilyenkor mindig mással szoktak foglalkozni..másnapra mindenki elfelejti, hiszen mindnek meg vannak a saját gondjai.

Hidd el, tudom mit beszélek..nekem 17 éves koromig volt kötelező ének, mert egyházi gimibe jártam..na szerinted? :D

Kb.3 ember tudott énekelni, senki más nem..mondjuk nekünk nagyon halkan segített a tanár, de volt, hogy nem. Egyátalán nem ért semmi gúny, senkit nem érdekelt. Egyáltalán nem tudok énekelni, azt mondta, ha megcsúszok egy banán héjjkn magasabban is tudnék..hát rohadtul nem :DD..mádnapra el is felejtettem/felejettük.


Ne izgulj, meglesz aztán kész! :)

2016. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

"Sajnos ez kötelező"


Azt hívják kötelezőnek, amit ha nem csinálsz meg, akkor egyest kapsz. Hiszen ha nem lenne kötelező, akkor nem kaphatnál egyest, ha nem teljesíted! nyilván kirúgni nem fognak emiatt. megmondod, hogy nem vagy jól, izgulsz, és fáj a hasad. Mivel valószínű amúgy is izgulni fogsz így éneklés előtt, ezért nem is fogsz ezzel olyan sokat ferdíteni a történeten. Inkább ne énekelj, minthogy végül elrontod az éneket, és még szarul is érzed magad. érdekes, hogy pont neked kel énekelned, amikor nem is tudsz! Fel nem tudom fogni, hogy mi játszódhatott le a tanárnő agyában, amikor úgy döntött, hogy téged választ éneklésre. Ő neki is célja, hogy végül sikerüljön ez az egész, épp ezért célszerű lenne olyat választani, aki jól tud énekelni.

2016. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!