Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nincsenek barátaim. Fog ez...

Nincsenek barátaim. Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.-et, és már mindenki tök jóba van mindenkivel, én meg úgy érzem mindenkit idegesítek. Pedig sok emberhez odamentem beszêlgetni, de egyikőjük se keresi a társaságom.

2016. szept. 7. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem a megfelelő emberekkel kezdtél el haverkodni. ha teszel érte, persze, változhat. ccsak próbálj meg beszélni velük, bekapcsolódni a beszélgetésükbe(de csak akkor ha nem valami személyesröl beszélnek, hanem valami olyanrol ami rád is tartozik). persze ha ugy érzed nem tudsz semmit mondani ne eröltesd. szerintem egy 30(kb?)fős osztályban kell legyen MINIMUM egy ember, akivel jóban leszel. csak ne add fel, mert ha most elkezdesz antiszockodni és magadba fordulni késöbb nehéz lesz bármit is tenni. sok sikert, és kitartás!!
2016. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, akik nem találják a társaságukat az osztálytársaik között, ne aggódj emiatt! :)

Idővel változni fog! Évfolyamtársaiddal mi a helyzet?

De ha nem is kötsz itt életreszóló barátságot, ott van még tengernyi lehetőség, nem maradsz egyedül,hidd el! :)

2016. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is pont ugyan így vagyok most. Ha gondolod írj, én szívesen beszélgetnék veled.
2016. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!