Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, nagson...

Nincsenek barátaim, nagson magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

zóval régen, még általánosban volt néhány barátom, akikkel nagyon jó kapcsolatom volt, de most, hogy különböző középiskolákba járunk teljesen elhanyagolnak. Nekik van egy csomó új barátjuk, erős iskolába járnak ami miatt nagyon sokat kell tanulniuk és ezért sincs sok szabad idejük. A sulimban sincsenek igazán barátaim .Az osztályomban a legtöbb lány egy kétszínű féreg akkik eggyáltalan nem kíváncsiak rám .A "normálisabbakkal" ugyan szoktam beszélgetni de ez a "barátság" csak a suli kapujáig tart. Ha csinálnak valamit együtt akkor engem mindíg kihagynak belölle.Ha elhívok valakit, hogy csináljunk hétvégén valamit akkor valami kamu indokot kitalál, hogy neki miért nem jó . Az osztálytársaim remekül elvannak nélkülem , és ha én nem mennék oda hozzájuk akkor ők egy szót se szolnának hozzám.

Nincs senkim. Minden napom kínkeservesen telik alig várom, hogy hazamehessek .Még csak most kezdődött el a suli de már bőgtem mikor haza értem az osztályom miatt.

Nincsen egy barátom se akire tényleg lehetne számítani és mindíg itt állna mellettem.Nagyon magányos vagyok és szeretnék barátokat.Eléggé félénk és visszahúzódó vagyok.Mit csináljak


2016. szept. 1. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
És mit csinálsz suli után? Otthon ülsz? Menj el egy egyesületbe sportolni valamit, vagy egy kezdő tánctanfolyamra. Egy kis közösségi élet jól jönne Nekd suli után.
2016. szept. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:
52%

Kulon utakon jartok? Ez sem lehet ok, hogy elhanyagoljanak... Nekem kilencedikben kialakult egy nagyon eros barati korom. Azota a 4 emberbol 2en elmentek tolunk, de raero idonkben mindig osszeulunk es elbeszelgetunk a regi szep idokrol vagy miegymasrol...

Probald felepiteni a sajat barati korod. Ha nem hivnak akkor szervezz te talalkakat. Keress baratokat az osztalyon kivul.

Es ha minden veszve akkor gyere es elviszlek bowlingozni.

2016. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha még mindig így érzed akkornírj nekem én nagyon szívesen beszélgetnék veled.
2016. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!