Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársad,...

Van olyan osztálytársad, akivel még egy szót sem váltottál?

Figyelt kérdés

Ő sem szólt hozzád és te sem hozzá.


Osztályt is írjatok.



2016. szept. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Olyan volt akivel a 4 év alatt egy szót sem váltottam.


Osztályom már nincs. :D

2016. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
nekem is volt olyan osztálytársam, akikkel 4 év alatt egy szót se váltottunk.
2016. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok már iskolás, de a középiskolában 39-en voltunk az osztályban, és ebből csak 4-5 emberrel voltam beszélgető viszonyban. A többieknek annyit se mondtam, hogy "helló" a 4 év alatt! Mára már a nevüket is elfelejtettem.


30/N

2016. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12.-es vagyok és van 3-4 ember kb az osztályból, akivel még csak nem is köszöntünk egymásnak. Pedig vannak köztük olyanok is, akik szimpatikusak lennének, de ők valamiért nem beszéltek sohase velem, meg másokkal barátkoztunk..És hát igy valakult :D 18L
2016. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a legtöbb osztálytársammal nem is nagyon beszélgettem. Volt, hogy az adott nap senkihez egy szót sem szóltam. De örültem neki, mert én magam világ életemben szerettem a nyugalmat. Inkább szótlanul ülök egész nap, minthogy piszkáljanak.
2016. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szót sem azért túlzás, de volt több olyan is, akivel négy év alatt max. 1x-2x beszéltem, és akkor sem túl sokat.
2016. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az osztályból legalább 1 szót már mindenkivel váltotattam. Egy-két esetben a köszönés az az említett egy szó.
2016. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!