Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel tehetek jó benyomást az...

Mivel tehetek jó benyomást az új osztálytársaimra, tanáraimra? Tippek a beilleszkedéshez? Mit tegyek és mit ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval mivel külföldre költöztünk, új iskolába kell mennem. Szerencsére jól beszélem a nyelvet, de ez az első alkalom, hogy külföldön kezdem az iskolát.. Azt mondják, az első benyomás a legfontosabb. Mivel érhetem el, hogy azért többeknek szimpatikus legyek, odajöjjenek majd barátkozni? Nem szeretnék magányos lenni a suliban.. Az osztály már 5 évet "lenyomott" nélkülem, szóval gondolom jól összeszoktak már, így nehezebb dolgom lesz a beilleszkedéssel? Bármilyen tipp jól jönne :)


16F



2016. szept. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne görcsölj add magad még akkor is ,ha esetleg negatív lecsapódása lesz egyes dolgoknak. Ez szimplán megfelelési kényszer amit érzel , és ha azt csinálod ami nekik tetszik az neked miért jó? Miért is lenne jó mindig megjátszanod magad csak azért, hogy a másinak szimpatikus legyél? Nem értem legyél olyan amilyen vagy aztán kész. Mindig lesz aki utál meg olyan is aki szeretni fog bármit is teszel.
2016. szept. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezzel egyet tudok érteni
2016. szept. 8. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mivel érhetem el, hogy ... odajöjjenek majd barátkozni?"


Nem nagyon hiszem, hogy nekik kéne odamenniük. Nekik már vannak barátaik, hiszen


"Az osztály már 5 évet "lenyomott" nélkülem".


Szerintem arra számíts, hogy neked kell majd kezdeményezned, ha nem akarsz magányos lenni.


"gondolom jól összeszoktak már, így nehezebb dolgom lesz a beilleszkedéssel?"


Nyilván, de azért biztos nem lehetetlen, ha elég jó fejek.

2016. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a bíztatást ...
2016. szept. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!