Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tegyek jó benyomást a...

Hogyan tegyek jó benyomást a leendő osztálytársaimra?

Figyelt kérdés

Szóval szeptemberben kezdem el a gimnáziumot, most még általános iskolába járok, eddig még nemvolt barátom..persze valakinek már 5.-ik osztályba 10millió "barátja" volt...

Úgy érzem hogy az osztályból az összes fiú haverként tekint rám, és nem azt mondom hogy ezzel bajom van mert az ellenkezője se lenne olyan jó de nemszeretném ugyan ezt a gimnáziumban. Mások tök lazán elbeszélgetnek egy fiúval én meg tökre zavarba jövök ha példul olyan fiúval beszélek személyesen akit nemigazán ismerek. Szeretek viccelődni meg hát hülyéskedni de néha úgy érzem hogy gyerekes vagyok ezt már mondtam a legjobb barátaimnak is és ők aztmondták hogy szerintük nem... mondtam nekik hogy megkell változnom de nemszeretnék más kedvéért, de így a gimnáziumban is mindenki haverként fog rám tekinteni akivel mindent megthetenek, És én ezt nagyon nem szeretném. (Remélem hogy érthetően tudtam leírni a dolgokat.) Ti mit tanácsoltok?:/

14/L



2014. máj. 13. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ez majd adni fogja magát.. 15/F
2014. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy... ...bár pár évig Te még változni fogsz, de a legbelsőbb tulajdonságaid nem... ...és egyáltalán nem biztos, hogy meg kéne változnod... :-)
2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell sehogy benyomást tenned. Olyan vagy amilyen vagy. Legyél önmagad. Ezért fogadjanak el.
2014. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!