Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy nálam 3 évvel idősebb...

Van egy nálam 3 évvel idősebb haverom és holnap fog elvinni először kocsmába. A baj az hogy full olyan haverjaival leszek akiket eggyálalán nem ismerek és kéne valami tipp a beilleszkedéshez. Szóval mondanátok néhányat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már töbször is próbáltam eggyütt lenni haverom haverjaival de akármiről is beszéltek én nem tudtam semmit hozzáfüzni ugynis nem tudtam miről beszélnek (Pl mikor hívott haverom hogy menjek vele és még néhány haverjával moziba a sulis dolgokról besszéltek de én nem abba a suliba járok szóval csak némán ott voltam, és az elég szar volt). Szóval valami tipp kéne amivel jól el tudnék lenni köztük. (Bocs ha kicist hosszú lett)

2013. júl. 3. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy önmagad. Hozz fel te is olyan témákat amiről szerinted ők is tudnak beszélni. Kérdezgess stb.
2013. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmmm... köszi. Megfoogadom =)
2013. júl. 3. 20:22
 3/3 Justicar ***** válasza:
Rúgjatok be, akkor majd lesz miről beszélni.
2013. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!