Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fogyatékos az osztálytársam....

Fogyatékos az osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, 12 éves fiú. Én 11 éves vagyok, ötödikesek vagyunk. A gyerek már első óta velünk van, már vagy 4-szer meg kellett volna buknia. Nem adnak neki jegyet, különleges bánásmódban részesül. Nos. Azért kérdeztem hogy mit tegyek, mert egyre közveszélyesebb. Általában random odamegy valakihez, megfogja a vállát, elkezdi szorítani, aztán leb*ssza a földre. + Egyfolytában magában beszél. o.O

Egyre jobban félek, hogy kinyír, vagy ilyesmi. Birkózásra jár, és visszaél az erejével + a birkózással. Ráadásul az anyja meg van győződve róla, hogy nincs vele semmi baj. (Az anyja is egy kicsit idióta.) Van 2 öccse, azok hasonlítani akarnak rá(Nem tudom, miért.). Néha elkezd ugrálni meg ...... hangokat kiadni. :D Ezt most nem fejtem ki. Szóval azért kérném valakinek a segítségét, mert tényleg félek hogy kinyír.



2016. szept. 12. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
De miért nem szólsz a tanárnak?
2016. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Anyukád tud róla? Van másik suli a közelben? Nem hiszem, hogy ha szólnátok a tanárnak, bármi változás történne, főleg ha nem 100-as a gyerek. Inkább átmennék másik iskolába, ha van rá mód.
2016. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi kb. 30 éve úgy kezeltük az ilyen problémákat, hogy elverük az olyan srácot, aki többünket terrorizált. Az ilyen nem érdemelt párbajt 1-1 felállásban, hanem többen egyszerre is agyba főbe vertük.
2016. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
3-as ötlete nem is rossz.
2016. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is osztom a 3-as véleményét. Szarni rá, hogy fogykós, kalapáljátok el, nem kell vele kivételezni!
2016. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

3:

Az ilyen gyáva, szr embereket kellett volna elverni, mint amilyenek ti voltatok...

2016. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Persze, aztán a tanárok meg a szülők csak annyit fognak látni hogy többen gyepálják a gyereket, brilliáns ötlet.
2016. szept. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hmm. A másik iskolás téma kizárva, ez a legjobb iskola a városban.
2016. szept. 12. 16:33
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Többen is beszéljetek a szüleitekkel, hogy féltek és ők együtt mennyenek be az osztályfőnökhöz vagy az igazgatóhoz. Ha sok szülő fenyegtőzik, hogy kiveszi a gyerekét egy miatt, csak tesznek valamit.
2016. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kerdezo! En 8.-os vagyok, es latom miket irnak az elottem szolok.. szolj a tanarnaj, szulonek, stb... sajnos ez nem ilyen egyszeruen mukodik. Evek ota tanulok eggyutt idiotakkal. Legkedveltebb elfoglaltsagaik a verekedes( folytogatasig is elmennek, nagyon el tud fajulni) mas gyerek gombostuvel, illetve korzovel valo szurkalasa, folyoson zenehallgatas, tancolas, prdibalas, kissebbek terrorizalasa, megalazasa. Azert irom le mert az eddigi hozzaszolok valoszinuleg felnottek, es az o idejukben meg nem egeszen igy mukodott, illetve jobb iskolaba jartak mint en meg a kerdezo. Tanar sajnos semmit nem tud tenni, szulonk sem. A hulyegyerek szulojet pedig nem ajanlatos megkeresni.. senki nem akarja h agyonverje egy "csalad" amiert megbuktatta a gyereket vagy elult mellole oran.... gyakorlatilag SEMMIT nem tudsz tenni. En evek ota azert vagyok kikerve a napkozibol mert csak az ilyenek maradnak ott.gyakorlatilag lehetetlen tanulni, amikor mellettem szo szerint ugatnak, nyavognak, bomboltetik a szar "zenejuket" olloval rohangasznak, teremben fociznak( es nem kimelnek sem ablakot sem embert). Vagy megszokod, vagy atiratkozol egy normalis belvarosi iskolaba. Nekem is mar csak egy evem van vissza ezzekkel az allatokkal szerencsere. Utana irany egy "szinvonalasabb" szakkozepiskola hal'istennek. (Bocsi az ekezetekert a lenyeg h menekulj onnan ameddig nem keso :))
2016. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!