Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fogyatékos az osztálytársam....

Fogyatékos az osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, 12 éves fiú. Én 11 éves vagyok, ötödikesek vagyunk. A gyerek már első óta velünk van, már vagy 4-szer meg kellett volna buknia. Nem adnak neki jegyet, különleges bánásmódban részesül. Nos. Azért kérdeztem hogy mit tegyek, mert egyre közveszélyesebb. Általában random odamegy valakihez, megfogja a vállát, elkezdi szorítani, aztán leb*ssza a földre. + Egyfolytában magában beszél. o.O

Egyre jobban félek, hogy kinyír, vagy ilyesmi. Birkózásra jár, és visszaél az erejével + a birkózással. Ráadásul az anyja meg van győződve róla, hogy nincs vele semmi baj. (Az anyja is egy kicsit idióta.) Van 2 öccse, azok hasonlítani akarnak rá(Nem tudom, miért.). Néha elkezd ugrálni meg ...... hangokat kiadni. :D Ezt most nem fejtem ki. Szóval azért kérném valakinek a segítségét, mert tényleg félek hogy kinyír.



2016. szept. 12. 14:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 10-es, képzeld, nem volt jobb nekem sem, és gyanítom, hogy a többi kommentelőnek sem. De az ilyen gyerek csak a verésből ért.
2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Elozo vagyok: harmas: azerz gondolhatod h a gyerek is osszeszedne par embert ha verekedesrol van szo. Kerdezo: most olvasom h ez a legjobb iskola....en pecsi vagyok es ahova jarok az a legrosszabb de ugyanez a helyzet csak TOBB gyerekkel.sajnalom nagyon, de meg mindig azt mondom h nem ajanlom beszelni a szulovel...
2016. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Szóval a válaszolók többsége szerint a mobbing a megoldás? Arra nem gondoltatok, hogy jó eséllyel a kiváltó ok is az?
2016. szept. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
11! Azert en ugy hallottam h akkor meg volt a tanarnak hatalma... es igen oke a veresbol ert. Nem is csaoda. Vajon otthon hogy neveltek h ilyen lett? De az h a veresbol ert nem jelenti azt h meg is TUDJAK verni. Nem az jon le a kerdezo iraaabol szerintem h gyenge gyerek volna akinek nincs legalabb ot batyja..
2016. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
A leírás alapján az autizmus olyan formájában szenved, ami ön és közveszélyessé teszi. Olvastam egy srácról, aki 100 kiló fölé hízott és 17 évesen már annyira nem bírtak vele, hogy a saját anyját is összeverte, speciális intézetbe akarták vitetni, de sehol nem akarták fogadni.
2016. szept. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

15:

Egyáltalán nem biztos, hogy közveszélyes, én meghallgatnám őt is, mert simán lehet, hogy amit csinál, az már csak reakció arra, amit az osztálytársai művelnek vele...

2016. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Ok, egy esélyt megérdemel, hogy kivizsgálják.
2016. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Néhány kemény kötekedő srác miért nem állítja le? Ja persze, az ilyennel nem mernek kötekedni... Csak tudnám mire ilyen nagy a pofájuk, ha ilyen gyávák. Persze könnyebb célpont egy olyan, aki nem szokta bántani a másikat.


De inkább ne.. ne szólj másnak, hogy verjék meg vagy ilyenek. De tényleg ne, a tanárral beszélj. És lehetőleg kerüld el, ne szólj hozzá, ne is nézz rá, mert azzal kiválthatod, hogy rádszáll.

2016. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!