Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom mit tegyek azzal,...

Nem tudom mit tegyek azzal, hogy az osztálytársaim ne nézzenek ki az egész osztályból!?

Figyelt kérdés

Már egy éve gimnazista vagyok, próbálok beilleszkedni de nem megy. Alapvetően egy zárkózott, csendes lány vagyok. De csak addig amíg nem érzem magam a társaság részének..

Próbálkozom, de le se sz.rják mi van velem. A beszélgetnek próbálok hozzászólni a témához, de olyankor vagy meg se hallják, vagy odébb állnak..

Totál nem tudom mit kezdjek ezzel. Az ofő meg azt hiszi (meg már anya is), hogy én nem akarok beilleszkedni.

Pedig próbálok.


Nem vagyunk sokan az osztályba, kevés lány sok fiú..



Lehet nem a lányoknál kellene "próbálkozom"?? A fiúk mindig nyitottabbak...



Tudnátok tanácsot adni? Már nagyon kivagyok... 😥



2016. szept. 13. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Keress más osztályban barátokat, vagy úgy, ahogy mondod, a fiúknál próbálkozz! :) Az az ő gyengeségük, ha nem fogadnak be, még ha szeretnéd is, és nem várod a sültgalambot a szádba. Helyesen cselekedtél, nem veled volt a hiba. Valószínűleg velük van!! Nagyon szomorú vagy emiatt? Mert akkor lehet, hogy máshol is kellene ismerkedned, barátokat szerezned. Modjuk egy helyen, ahol sportolsz, vagy más közösségben, akár interneten.

Nagyon remélem, hogy egyszer rájönnek, hogy milyen idióták voltak veled. :) Légy ügyes :)

2016. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm..😃


Igen eléggé szomorú vagyok.😞 Megpróbálok máshol is barátokat szerezni..

Az "internetes" barátoknak nem igazán vagyok híve, mert nem igazán tartom magam szépnek és miután meglátnak egy képen, leráznak.. nem tudok mit kezdeni azzal, hogy nem a 16 éves "tökéletes cicababák" csoportját erősítem.. rühellem ezt a "kivagyok-mivagyok" dolgot..


Mégegyszer köszönöm..😃🙋

2016. szept. 13. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Itt is vannak lányok akik nem annyira szépek, de mivel barátságosak és kedvesek ezért sok barátjuk van.

Csak próbálj meg kedves, nyitott lenni, és ha valaki viszonozza akkor simán kialakulhat egy barátság.

És ami fontos: Ne add fel annak ellenére se hogy rosszul esik hogy odébb állnak. Próbálj mindig valami értelmeset mondani.

2016. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen.😃😊
2016. szept. 14. 06:39
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok

Tudom, én sem vagyok szép ezért fiùkkal való barátkozásnál ők pont lekakkantják a fejem :'D

De ahogyan a második válaszoló írta, légy nyitott, kedves mindenkivel. Hülyén hangozhat, de általában én mosolygok mint egy idióta, akárkire. De azt vettem észre, hogy ez tetszik az embereknek, jobban érzik magukat tőle, és mivel nehezen kezdeményezek beszélgetést/konkrétan nem tudok kommunikálni sokakkal, így ők felbátorodnak, és néha odajönnek hozzám. Szóval mosolygással nagyon sok embert megnyerek magamnak :)

Viszont ne légy szomorú, inkább foglald le magad valamivel, hobbiddal ha van, hogy ne gondolj azokra a lányokra. És az tényleg ne állítson meg, hogy nem gondolod magad szépnek!!! Nem a külső a leglényegesebb dolog a világon. A belső a legfontosabb!

2016. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm..😊
2016. szept. 14. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy fiúk vagy lányok, azokkal próbálj barátkozni, akik jobb fejnek tűnnek.
2016. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Unblock válasza:
100%

Szard le oket, ezek utan abban az osztalyban ne is probalkozz , szunetben headset, zene, es viszlat.


Tanulni vagy ott tanulj, ennyi a lenyege.



En ezt tudom javasolni, sajnallak igazabol nagyon, de neked is van onbecsulesed.



Egy osztaly miatt meg ne szomorkodj

Hulyeseg <3


Hozzam mar elso sulis nap mellem ultek de ahogy telt az ido o_O egyikkel sem erzem magam igazan jol, mert nagyon gyerekes mind 16/17 evesekrol van szo, kedvelnek de akkor is egyedul erzem magam enis, mert ritka agyhalott nepseg.

2017. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazad van.. Köszönöm válaszodat.. <3
2017. jan. 31. 17:37
 10/11 Unblock válasza:
100%

Szivesen :))


Egyebkent meg mindig 'kivagy'?

Remelem azert jobban vagy mar , legy eros.

2017. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!