Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak az én osztálytársaim...

Csak az én osztálytársaim ilyen primitívek hogy egész nap csak call of duty 4? Nem csinálnak semmit csak a gép folyton nincs olyan perc ahol ne lenne gép.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt hogy majd a válaszokat el linkeljem nekik és akkor a belátástalan idió*ák megtudják hogy mien veszélyes. Vérrög és még sok betegség. Én 14 vagyok
2015. szept. 12. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Lefogadom szülei hülye szövegét nyomod és nem magadtól jutottál erre az álláspontra.

Na és te mit csinálsz helyette? Sütit sütsz és kirakósozol?

2015. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak normális tinik is szerintem, akiket nem köt le a gépezés.


Én mondjuk örülök, hogy gyerekként nem voltak tabletek meg okostelók ( csak videójáték meg sz.gép), legalább normálisan játszottunk.

2015. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Az írásképedből ítélve a fennmaradó idődet te sem olvasással töltöd. Nincs semmi baj azzal ha valaki gépezik, fiatalon nem lesz semmi betegsége, főleg ha még valamit sportol is. Nem kell senkit megszólni, ha valaki karriert csinál a kockaságból abból még nagyon jól meg is tud élni.


Eszem megáll, foglalkozz inkább a saját életeddel. Senkit nem érdekel hogy fújsz másokra mert valaki telebeszélte a fejed, vagy mert fáj hogy ők jól érzik magukat.

2015. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Idővel megtanulod, egymagad nem tudod megváltani az emberséget. Mindig is lesznek olyanok, akik nem úgy élnek, mint te.
2015. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gnoomage ***** válasza:
Váó, a hasztalan gépezés, mert ugye én se azzal tanultam meg szabadidőmben angol szöveget magyarra fordítani kezdő fokon. Vagy középfokon németül... Miért basztat téged valaki magánélete, vagy az zavar hogy nekik van valami az életükben neked meg tök üres? Akkor inkább írd át a címet "mit kezdjek az életemmel"-re. Először a saját házad körül nézegess, aztán a szomszédnál.
2015. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
inkább csatlakozz hozzájuk, egyből lenne közös téma, baráti kör, elhívnának ide oda. És nem egy noname oldalon kellene siránkoznod.
2015. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem van fontosabb dolgom is. És az írásképem azért ilyen mert engem a könyv nem módosít.
2015. szept. 13. 09:03
 8/11 gnoomage ***** válasza:
Hogyha van fontosabb dolgod, hogy van időd foglalkozni mások magánéletével?! Eléggé ellentmondásos dolgokat írsz itt...
2015. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ti már nem írtok amúgy tollbamondásokat a suliban, ahogy 10 éve "divat" volt még?
2015. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor segítek cimbi, mivel téged a könyv nem "módosít" talán a gyakori fog.


"Nem van fontosabb dolgom is."

Ez így azt jelenti hogy nincs fontosabb dolgod, bár eléggé magyartalan módon. Vagy egy vessző maradt le, vagy a nekem szót nem-re cserélted.


"És az írásképem azért ilyen mert engem a könyv nem módosít."

Személyt nem módosít semmi, maximum alakít vagy formál.


Egyébként maximum volna jobb dolgod, mondjuk 14 évesen megtanulni írni.

2015. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!