Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy osztálytársam piszkál...

Ha egy osztálytársam piszkál vagy poénbol megüt majd elfut és én nem futok utánna arról mások mit gondolnak, hogy én gyáva vagyok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, igen azt!

Anno amikor más volt a személyiségem, én is poénkodásnak mondtam az ütögetést, piszkálást, ami 90%-ban fura módon csak ellenem irányult, és fordítva nem működött.

Persze idővel rájöttem, hogy szimplán lúzer voltam aki hagyta magát.

Ez nem poén, stb. szimplán szivatás!


Egy vesztes voltam a gimiben, sőt nagyon mélyre lekerültem. Egy csomó fóbiám lett, illetve az alap dolgokról nem is beszélve, önbizalomhiány, félénkség, stb.


Már két éve próbálok megváltozni, azt hiszem, hogy jó irányba haladok. Már nem fordulnak elő ilyenek. :) Sokkal magabiztosabb vagyok, kiegyensúlyozottabb.


Ne hagyd magad! :)

2016. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben igen, én rólad semmit nem gondolok, az osztálytársadról pedig azt, hogy egy féreg.
2016. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Verjem meg?
2016. szept. 15. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy a következőnél építsd bele a falba. :D

A szép szó úgysem fog segíteni, csak kiröhögnek, hogy leadod kutyába, aki kéri, hogy ne szivassák. (Ilyenek az emberek.) Persze megpróbálhatod a szép szót is.

Csak mielőtt valami szentimentalista ember elkezd durrogni, csak gondoljon bele, hogy egy szép szóból értő emberben feljön egyáltalán az, hogy szivatom a másikat? Nem hiszem..

2016. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tiszta erődből menj neki, és verd szét! Gyakorolj otthon, hogyan tudnál pontosan ütni. Először tiszta erődből rántsd le a földre, lehetőleg te ne ess el, vagy ha igen, rögtön ugorj fel. utána addig rugdosd, ameddig csak tudod. Az arcát is nyugodtan! Mindent tiszta erődből csinálj, 100%-ot adj, vagy még többet! Ne állj le, vagy különben újból rádszáll majd!
2016. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még jobb, ha akkor támadod le, amikor nem figyel rád! Nem kell kivárnod, amíg megüt, lép te előbb! Akár ne is futhatsz! Ha kevesen vagytok, akkor nagyobb előnyben vagy, és jobban meg tudod verni! Várd ki a megfelelő pillanatot!
2016. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!