Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ótvar sulit, hogyan...

Nagyon ótvar sulit, hogyan lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó évem itt, tizenketedikes vagyok. Ez már nem ez az első iskolám, nem nagyon tudnék váltani. Az iskolával az a bajom, hogy tele van igénytelen, primitív emberekkel, Kb csak a leghülyébbek járnak ide és az olyanokmint én akiket máshonnan eltanácsoltak. Sok diák és néhány tanár is mentális problémákkal küzdenek. Az osztályban nem lehet tanulni az órákon, állandóan ordibállnak, veszekednek a tanárokkal. Igénytelenek és büdösek az osztálytársaim, ezért még télen is tárva nyitva vannak az ablakok a teremben xD. Az osztályfőnök is keményen idegbeteg, osztálypénzt nem fizetnek, ha az osztálynak valami feladata van pl: egy műyort kell csinálni, v közzösségi szolgálat keretében szemetet szedni, takarítani, senki nem hajlandó részt venni benne. Napi 8 órát végig ordítanak, meg nyomatják a mulatós zenéket, és az egész terem retkes, a takarítók be se jönnek.

2016. szept. 17. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy nagyon lefáraszt idegileg. Mellesleg antiszociális lettem mióta itt vagyok. Pár haverom van az osztályban, de rajtuk kívül nem tudok beszélgetni senkivel... Időpazarlásnak érzem az egészet... De muszály csinálnom, én basztam el, ezt tudom....
2016. szept. 17. 14:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem tudnál máshova menni?
2016. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legfeljebb egy másik gyűjtőbe...
2016. szept. 17. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez az utolsó éved. Koncentrálj a tanulásra, ha a tanároktól nem tudsz akkor önállóan a könyvből vagy magántanártól. Ezt az időt már féllábon is ki lehet húzni.
2016. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, csak amikor elkezd pofázni nekem valamelyik, vagy csak rámnéz, legszícesbben eltörném a nyakát. :D
2016. szept. 17. 15:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Idegbeteg lettem teljes mértékben sajnos...
2016. szept. 17. 15:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a kérdés? Ha ennyire nem tetszik, válts iskolát, erre csak ezt lehet mondani. Semmit nem tudsz csinálni azzal, hogy büdösek és idegbetegek az osztálytársaid, szóval ha ez annyira zavar, és nem tudsz rajta változtatni, akkor te menj el máshova.
2016. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te mégis hogyan kerültél ilyen suliba?!!! :(
2016. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te sem vagy különb csak úgy közlöm :D
2016. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom :D ez van, el kell fogadnom :)
2016. szept. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!