Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem gát évet ismételni? Hogy...

Nem gát évet ismételni? Hogy lehet ezt túléni, és kibírni plusz egy évet a suliban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 12:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nem gáz évet ismételni? Hogy lehet ezt túléni, és kibírni plusz egy évet a suliban?
2015. szept. 10. 12:27
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én túléltem, valósággal lesokkolt, amikor megtudtam, h évet kell ismételnem, de úgy álltam hozzá, hogy mindegy mi lesz, most már úgysincs vesztenivalóm, és nem érdekelt, h mások mit gondolnak rólam, összeszedtem magam, és teljesen megváltoztam, így visszagondolva kifejezetten jó hatással volt rám, igazából ezáltal nőttem fel. Rájöttem, hogy az életben nem lehetek mindig mások jóindulatára ráutalva, és ezért elkezdtem küzdeni magamért, hogy független legyek, és azóta egyre jobban megy minden, már az egyetemet is elvégeztem.
2015. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, te ugye 14 alatt vagy? :D Mert nagyon nincs fogalmad a való életről, főleg itt Magyarországon :D
2015. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó alatt a 2-est értettem.
2015. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

#2


Egy évveszteség a mai világban már semmit nem számít.


Az egyetemeket a legtöbben(sokszor a középiskolában kitűnő tanulók is) több év csúszással végzik el, már ha egyáltalán elvégzik.

2015. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz évet ismételni. Semmi sem olyan nehéz, hogy ne lehessen egy kettest összekaparni. Nálunk 10. év végén 35-en voltunk 11. elejére már csak 22-en.

Szánalmasnak tartom, azt a mértékű lustaságot, amivel megtud valaki bukni.

2015. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a kettes válaszoló tapasztalatát fogadd el, és szedd össze magad. Ne törődj semmivel, változz meg! Fel a fejjel!
2015. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
De, gáz évet ismételni. Most komolyan, mi olyan nehéz abban, hogy legalább egy görbülő jegyet összeszedj? Nem is kell halálra tanulnod magad, ha normálisan odafigyelsz az órán, már akkor a java megragad. Akkor nem kell otthon órákat görnyedned a könyvek fölött, amivel elmegy az egész napod.
2015. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

De, nagyon-nagyon gáz. Ahhoz iszonyat lustának és hülyének kell lenni, hogy egy kettest ne sikerüljön összekaparni.

Amúgy ne aggódj, lesznek még az életedben ezerszer nagyobb nehézségek is, minthogy plusz 1 évig iskolába kell járnod. Ilyen hozzáállással nem sok jövőt jósolok neked...

2015. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Morálisan nagyon mélyen van, aki egy padlón lévőbe belerúg, még rátapos.
2015. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!