Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet hosszútávon...

Mennyire lehet hosszútávon kibírni egy napoleonkomplexusos franchise partnerrel? (ingatlaniroda)

Figyelt kérdés

Egyik nagy franchise rendszerű ingatlanos hálózatnál dolgozunk. Az iroda tulajdonosa, aki franchise partner rettentően játssza a főnököt. Mindenkit meg akar félemlíteni, erőszakos, zsarnok stílusa van. Olyan elvárásai vannak, amit más irodák, más partnerek nem csinálnak. És örökké mindenki éjjel-nappal kontrollálni akar szó szerint még hétvégén is.

ÉS fenyeget mindenkit hogy inaktiválja kirugja. Nem alkalmazottak vagyunk hanem üzlettárs alvállalkozó jellegűek. Mindenki teszi a dolgát amúgy és jók vagyunk . El is van ismerve mindenki szakmai munkája csak ez az illető az, aki csak feszültségben tud létezni, csak úgy érzi magát valakinek ha vihar van körülötte.

NEm tudom ki meddig bírná. Többen elmentek már a stílusa miatt.



2016. máj. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb mindenki rá fog unni. Nem lehet tolerálni az ilyen magatartást hosszútávon.
2016. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Találtatok megoldást?
2017. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én május óta nem dolgozom vele, és állítólag már kb 5 gárda hagyta ott azóta. Engem tiltott ugyan, de van ismerős, aki látja, hogy telesírja a facebookot azzal, hogy ő mindenkivel milyen jót tesz, és mégis mindenkiben csalódik. Persze. Csak amíg a más szemében a szálkát is észreveszi addi a sajátjában a gerendát sem, addig ez nem fog változni.
2017. jan. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!