Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hirtelen meg szerettek az...

Hirtelen meg szerettek az emberek, túl hirtelen jön minden az életembe 17/L?

Figyelt kérdés

tavaly és tavaly elött rühellt az egész iskola...

És idén egyszerűen megváltozott minden,,,de hiába szeret az osztály valahogy mintha valami más lenne (pedig nem változtam meg) nem tudom mi van ..üresség van bennem.haza érek mindig sírok hogy mivan .. nem tudom el mondani ezt az érzést.de valami hirtelen az egész életemben megváltozot.. jó tanuló lettem végre,de nem bírok örülni . Annyiszor imádkoztam hogy szeressenek az emberek .de valahogy túl kiszolgáltatott lettem,,túl gyorsan jön minden jó az életembe..

tudom ennek örülnöm kéne de valami el veszett bennem .. segítsetek meg érteni ezeket a dolgokat és ne nézzetek hülyének,11 évig jártam pszichológushoz .


2016. szept. 17. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld megfogalmazni, hogy mi a baj miért. Miért pityeregsz?
2016. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hasonlóan érzem magam

ez még jó

aztán minden elromlott

most sincs jobb kedvem de még el is romoltak a dolgok

fel a fejjel és ne légy depressziós, talán menj vissza a doktorhoz

2016. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a pszichológus elégé gyökér volt.

Ez nem az amire vágytál. Ez neked nem egészen jó, ne hidd, ez egy hűha de milyen jó és ne értsd, mi van veled, mikor igazából nem azt kaptad amire vágytál s vágysz.

Írj rám és segítek/ igazi pszichológusi segítséget kapsz.

2016. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Red Vixen: te gyakorló pszichológus vagy?
2016. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És ha még is megváltoztál csak nem vetted észre? Megkérdezhetsz nyugodtan valakit az osztályból arról, hogy változtál-e valamit szerinte.

Túl kiszolgáltatott, miért? És mi veszett el?

2016. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jó érzés és egyben rossz is nem tudom mi zajlik bennem...

de nem tudok boldog lenni valami még nem teljes az életemben,valami elveszett

2016. szept. 18. 11:52
 7/11 A kérdező kommentje:
mintha nem is én lennék
2016. szept. 18. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy kimerült vagy részben, alszol mostanában eleget? nekem ilyen érzéseim akkor szoktak lenni, amikor érzelmileg intenzív időszak és hozzá még nincs is ideje a szervezetemnek pihenni és regenerálódni. ilyenkor én megpróbálok korábban lefeküdni és óra nélkül ébredni, hogy annyit pihenjen, amennyit csak kell neki, pár napig.
2016. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
aludni neehezen alszom,de nem ez lehet az ok szerintem....megbolondultam tuti ... :/
2016. szept. 18. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Változol, de még nem vetted észre tudatosan. A tudatalattid viszont igen, mindenkinek vannak jobb és rosszabb napjai, fiatalabb korban meg főleg ingoványosabb talajon áll még az ember. Lehet hirtelen soknak tűnnek a gyakori változások, de nincs benne semmi rossz, el kell tudnod fogadni a jelenlegi helyzeted, főként így hogy pozitív dolgok történnek körületted.
2016. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!