Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti furcsállnátok, ha egy volt...

Ti furcsállnátok, ha egy volt iskolatársatok, akivel nem voltatok különösebben jó kapcsolatban, hirtelen felkeresne?

Figyelt kérdés
Maximum néha-néha beszéltetek keveset vagy még azt se, látásból ismertétek egymást inkább. És pár év múlva egyszer csak felkeresne titeket mondjuk facebookon.
2015. márc. 29. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a kérdésednek, csak mondanám. Felkeres egy kb. vadidegen = akar valamit. Kérdés, hogy mit.
2015. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés,de akkor mindenképp arra gondol az ember hogy valamit szeretne
2015. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyan esetről, hogy valaki tizenöt év után tudta meg, hogy egy számára közömbös valamikori ismerős évekig reménytelenül szerelmes volt belé. Legalább is azt hitte, hogy reménytelenül. Kiderült, hogy tévedett.


Ez a valaki én vagyok. Akinek közömbös" voltam: a feleségem. Három gyermekünk boldog anyja.

2015. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem olyan volt, hogy egy gimis osztálytársam hívott fel kb négy évvel az érettségi után. Pedig gimiben az utolsó 2 évben már nem is voltunk jóban, sőt nem is szóltunk egymáshoz, de úgy tűnik ezt elfelejtette, mert úgy hívott fel, mintha mindig is jóba lettünk volna.
2015. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!